24 Nisan 2018, Salı


> Galatasaray > Olcan Adın'ın menajerinden transfer açıklaması

Olcan Adın'ın menajerinden transfer açıklaması

Fazla kilolu olduğu gerekçesiyle Galatasaray taraftarının eleştirdiği isimlerden olan Olcan Adın'ın menajeri durumun göz yanılgısından ibaret olduğunu söylerken nedenini formaların dar kesim olmasına bağladı.


03 Haziran 2016 19:10

Olcan Adın'ın menajerinden transfer açıklaması

Olcan'ın Galatasaray'la iki yıllık sözleşmesi daha olduğunu ve kalmak istediğini belirten menajer Fazıl Özdemir, “Yollar ayrılacak şeklinde sözler çıkıyor; ama bizim böyle bir gündemimiz yok. Sözleşmesi devam ediyor. Kulübünü seviyor ve başarılı bir futbolcu Olcan. Göbekli olduğunu iddia ediyorlar. Olcan hiçbir antrenmanı kaçırmadan var gücüyle çalışıyor.

Bugüne kadar hiç sakatlanmamış bir oyuncunun nasıl olur da kilo fazlası olur. Son dönem formalar dar kesim, sanırım insanlar buna aldanarak, bir göz yanılması yaşıyorlar. Olcan fiziksel değerleri üst düzeyde, son derece fit bir oyuncu. Aldığı parayla ilgili spekülasyonlar yapılıyor. Galatasaray’a gelmeden önce aynı koşullarda bir başka takım Olcan’ı transfer etmek istiyordu. Olcan Adın, Türkiye’nin en formda, en değerli oyuncusu olarak Galatasaray’a geldi. Bonservisini Galatasaray aldı. Gelecekle ilgili bir sorun görmüyoruz. Yönetim davet eder, diğer başka bir konuda konuşmak isterse konuşuruz.” ifadelerini kullandı.

Etiket: Galatasaray, Olcan AdınHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor