24 Ekim 2018, Çarşamba


> Futbol > Oğuzhan'ın serbest kalma bedeli belli oldu

Oğuzhan'ın serbest kalma bedeli belli oldu

Beşiktaş’la 5 yıllık yeni sözleşme imzalayan Oğuzhan’ın da mukavelesindeki detayı FANATİK açıklıyor. Buna göre Tolgay’daki gibi Siyah-Beyazlı takımın kaptanının serbest kalma bedeli 10 milyon Euro.


24 Kasım 2017 11:13

Oğuzhan'ın serbest kalma bedeli belli oldu

Devre arasında Vida dışında kadroya önemli bir takviye yapmayı düşünmeyen Beşiktaş’ta, en büyük transfer mevcut kadroda sözleşmesi yenilenen oyuncular olacak. Tolgay Arslan, 5 yıl daha Siyah- Beyazlı formayı giyeceğini Porto maçından sonra tekrar müjdelerken, sözleşmesindeki detayı FANATİK açıklamıştı. Yıllık ücreti 1 milyon 550 bin Euro’dan 2.5 milyon Euro’ya çıkartılan Tolgay’ın serbest kalma bedeli 10 milyon Euro (45 milyon TL).

Atiba ile 1+1 yıllık...

Kontratı sezon sonunda bitecek olan Oğuzhan da 5 yıllık yeni sözleşme imzalarken, onun da mukavelesinde 10 milyon Euro’luk bir serbest kalma maddesinin bulunduğu ortaya çıktı. Aynı zamanda yıllık ücreti 2.5 milyon Euro seviyesine çekildi. UEFA’nın mali kriterleri yüzünden henüz yeni anlaşmaları resmen açıklamayan Beşiktaş Yönetimi, Atiba’yla da her konuda el sıkıştı. Yıldız futbolcu 1+1 senelik sözleşmeye imza atacak.

Kaynak: Orhan Yıldırım - FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor