20 Nisan 2018, Cuma


> Beşiktaş > Oğuzhan Özyakup değerini böyle katladı!

Oğuzhan Özyakup değerini böyle katladı!

Beşiktaş'ı bu sezon sırtlayan isimlerden biri olan Oğuzhan Özyakup konusunda sezon başındaki düşünceler çok farklıydı.


18 Nisan 2016 02:21

Oğuzhan Özyakup değerini böyle katladı!

Beşiktaş'ta bu sezon yıldız gibi parlayan Oğuzhan Özyakup sezon başında sadece 3.5 milyon Euro'ya takımdan ayrılmanın eşiğinden döndü. O dönemde Torino'dan aldığı teklifi değerlendirmeyi düşünen yöneticiler genç oyuncuya, "Torino'dan teklif var. Gider misin?" sorusunu sordu. Oğuzhan ise, "Bu sezon Beşiktaş'taki son şansım. İlk 11'e girmek için her şeyi yapacağım. Eğer yine başaramazsam, Ocak ayındaki transfer döneminde beni hemen gönderin…" cevabını verdi.

O dönemde yönetimin 3.5 milyon Euro'ya satmaya çalıştığı Oğuzhan, Şenol Güneş'in gelişiyle beraber formunun zirvesine ulaştı. Devre arasında eski takımı Arsenal'in yaptığı 8 milyon Euro'luk teklife "hayır" diyen Beşiktaş, genç oyuncunun değerini 15 milyon Euro olarak belirledi. Hatta Erdal Torunoğulları ise, "8-10 milyon Euro'luk teklifleri Oğuzhan için hakaret sayarım" çıkışını yaptı.

Oğuzhan'ın gözü ise çok yükselerde. Verdiği bir röportajda, "Hedeflediğim üç kulüpten teklif gelene kadar hiçbir yere gitmeyi düşünmüyorum" diyen genç oyuncunun, Barcelona, Real Madrid ve Manchester United'tan teklif almadığı sürece Beşiktaş'ı bırakmayacağını tekrarladığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: oğuzhan özyakup, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor