22 Şubat 2019, Cuma


> Beşiktaş > Negredo'nun transferi yılan hikayesine döndü

Negredo'nun transferi yılan hikayesine döndü

Beşiktaş’ta gündem Alvaro Negredo’nun kulübün bilgisi dışında Dubai’yı gitmesi…


18 Eylül 2018 01:41

Negredo'nun transferi yılan hikayesine döndü

Siyah-beyazlı idareciler Matador’un kendi bilgileri dışında İstanbul’dan ayrıldığını iddia ederek, havalimanına gönderdikleri noter vasıtasıyla tutanak tutturdular. Bunu da Negredo’ya imzalattılar.

2.5 milyon Euro bonservis! 50 bin euro para cezası

Negredo’nun takımdan ayrılması için 2.5 milyon euro’luk bir bedel isteyen siyah-beyazlılar ayrıca Pazartesi akşam idmana çıkmayan Negredo’ya 50 bin euro para cezası uygulayacak.

''Zamanında ödeme alamadım, serbestim''

Negredo’nun savı ise Beşiktaş’ın kendisine verdiği sözü tutmayarak ödemelerini geciktirmesi. İspanyol golcü ödemelerini zamanında alamadığı gerekçesiyle bedelsiz olarak takımdan ayrılabileceği yönünde avukatlarından onay almış durumda. Negredo’nun Beşiktaş’la davalık olmadan alacaklarına mahsuben takımdan ayrılmak için daha önce bazı yöneticilerden aldığı sözü hayata geçirmek istediği de gelen bilgiler arasında.

Kötü giden Al Nassr'dan apar topar Negredo kararı

Dubai’nin Al Nassr takımı sezona 2’de 0’la başladı… Yohan Cabaye gibi bir yıldızı almasına rağmen henüz galibiyetle tanışamayan ve son maçında 6 gol yiyen Dubai ekibinin Negredo’yu alarak en azından sıkıntılı süreci atlatmak istediği bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: negredo, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın