19 Aralık 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Negredo gidecek! Talisca'nın bonservisi alınacak!

Negredo gidecek! Talisca'nın bonservisi alınacak!

Bayern Münih maçından çıkacak sonuca göre Negredo'yu Çin'e satmayı planlayan Beşiktaş yönetimi gelecek parayla da Talisca'nın bonservisini almayı planlıyor.


19 Şubat 2018 00:07

Negredo gidecek! Talisca'nın bonservisi alınacak!

Geldiği günden beri bekleneni veremeyen Alvaro Negredo’nun Çin’e satılma süreci Çarşamba günü itibariyle başlanabilir… iddiaya göre Salı günü oynanacak Bayern maçından olası bir kötü sonuç alınması durumunda İspanyol oyuncu için görüşmeler start alacak.  Şimdiye kadar gelen 6 ila 8 milyon Euro’luk teklifler dikkate alınmayacak. İspanyol Matador için teklif getiren menajerlere 12 milyon Euro ve üzeri tekliflerin görüşüleceği mesajı verilecek. Yılda 4.3 milyon Euro kazanan Negredo’nun ise bu ayrılığa nasıl bir tepki vereceği ise şimdilik bilinmiyor.

Negredo'dan gelecek para Talisca'ya verilecek

Negredo’nun 12 milyon Euro veya üzerinde bir rakam satılması durumunda ise Beşiktaş yönetimi gelecek parayla Talisca’nın bonservisini almak için hamle yapacak… 12 milyon Euro’nun tamamı ve üzerine eklenecek 4-6 milyon Euro’luk ileri tarihili ödemelerle Portekizli oyuncunun transferi sonuçlandırılmaya çalışılacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: negredo, taliscaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayınCanlı Skor