27 Mayıs 2018, Pazar


> Çaykur Rizespor > Necati hoca bu kez Kweuke için uda etti

Necati hoca bu kez Kweuke için uda etti

Kendisine sorulan sorulara verdiği ilginç cevaplarla sosyal medyada paylaşım rekoru kıran Necati Hutoğlu, katıldığı bir iftar programında Çaykur Rizespor’un golcüsü Kweuke ile bir araya geldi.


11 Haziran 2016 16:45

Necati hoca bu kez Kweuke için uda etti

Çaykur Rizespor’la sözleşmesini yeni uzatan Kweuke, geçtiğimiz yıl ligin bitimine haftalar kala sakatlanarak sezonu kapatmıştı. Hutoğlu, Kweuke’nin sakatlıktan kurtulup bir daha sakatlanmaması için golcüye dua etti. Hutoğlu “Benim duam tutar, kısa sürede inşallah iyileşirsin ve sahalara dönersin” dedi.

Necatı Hoca, golcü futbolcuya dua ederken, Arapça konuşmak istedi, Arapça bilmeyen golcü futbolcunun tercümanlığını Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap İngilizce olarak yaptı.

TARAFTAR BENİ BAĞRINA BASTI

Çaykur Rizespor ile 3 yıllık daha sözleşme imzalayan golcü futbolcu Kweuke “Rize taraftarları beni bağrına bastı. Ben de taraftarlarımızı ve şehrimizi çok seviyorum. Rize benim ikinci memleketim, burada olmaktan ve kalmaktan mutluyum. Yönetim bana sözleşmemi uzatmak istediğini söyledi. Ben de seve seve kabul ettim. Rize de olmaktan mutluyum. 2020 yılına kadar Rizespor’dayım ve burada başarılarımı sürdürmek istiyorum” dedi.

Çaykur Rizespo ‘un golcü futbolcusu Rize’de tedavilerine devam ederken, sağlık durumunun ise iyi olduğunu belirtti. Kweuke “Almanya da ameliyat oldum, buradaki tedavilerime devam ediyorum. Arkadaşlarım tatil yaparken ben Rize’deyim ve tedavi oluyorum. Pazartesi günü yeniden Almanya’ya doktoruma giderek son durumu bakacağız. Kendimi çok iyi hissediyorum. İnşallah bir aksilik çıkmaz ve gelecek sezon bıraktığım yerden başlarım” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

Etiket: Çaykur Rizespor, Necati Hutoğlu, KweukeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor