24 Haziran 2018, Pazar


> Beşiktaş > Ne Serdar, ne Ozan! O isim Volkan Şen!

Ne Serdar, ne Ozan! O isim Volkan Şen!

2015-2016 sezonunun başında Volkan Şen'in Beşiktaş'a gelmek için ısrarcı olduğu Şenol Güneş'in bu sözleriyle ortaya çıktı.


23 Mayıs 2016 07:42

Ne Serdar, ne Ozan! O isim Volkan Şen!

Beşiktaş'ta teknik direktörü Şenol Güneş, Bursaspor'la ilk yarıda oynanan maç sonrasında yeşil-beyazlı ekibin başkanını kastederek, "Senin kaptanın bana yalvardı bana gelmek için" sözlerini kullandı. Bu iddia Serdar Aziz üzerine de Ozan Tufan üzerine de Volkan Şen üzerine de yoruldu. Fakat tecrübeli teknik adam bu ismin kim olduğunu hiç açıklamadı.

Ta ki şampiyonluk sonrasında yaptığı "Volkan Şen'i alabilirdik. Sonradan Quaresma ismi gelince onu tercih ettik" sözleriyle kendisine siyah-beyazlı formayı giymek için yalvaranın kim olduğunu da açık etti. Beşiktaş'ın, Fenerbahçe'den önce Volkan Şen ile anlaştığı fakat Ricardo Quaresma'nın Başkan Fikret Orman'ı arayarak geri dönmek için adeta yalvarmasının, Volkan Şen'in yolunu kapadığı ortaya çıktı.

Beşiktaş'ın Q17'de karar kılmasından sonra Şen'in, Güneş'i arayarak, siyah-beyazlı formayı giymek için ricacı olduğu da bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, volkan şen, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor