25 Haziran 2018, Pazartesi

> Serkan Bayar > Ne oldu bu ''Yandex''e, ''Hedef 1 milyon üye''ye?
Serkan Bayar

Ne oldu bu ''Yandex''e, ''Hedef 1 milyon üye''ye?

06 Temmuz 2016 14:12

Geçen sezon bu dönemlerde hatırlıyorum, Yandex'i anlatmak için televizyonlarda; van Persie, Nani, Volkan Demirel çıkıyor Ronaldo'nun, Robben'in Fenerbahçe'ye geleceğini ima ediyordu...


Fenerbahçe dün van der Wiel'e bugün de Neustadter'e imza attırdı... her sezon farklı bir proje, farklı bir yapılanma ile taraftarının karşısına çıkan sarı-lacivertli ekipte benim aklıma takılan ise başka bir şey...
Ne oldu bu "Yandex" ile "Hedef 1 milyon üye" projelerine?
Geçen sezon bu dönemlerde hatırlıyorum, Yandex'i anlatmak için televizyonlarda; van Persie, Nani, Volkan Demirel çıkıyor Ronaldo'nun, Robben'in Fenerbahçe'ye geleceğini ima ediyordu. Hatta Fenerbahçe'nin twitter adresinden Messi bombası bile patlıyordu!
Peki ne oldu Yandex'e... kaç para kazanıldı? Fenerbahçe ne kadar kar etti? Fenerbahçe, Yandex'i forma reklamı yapmak için hangi teklifleri reddetti?
Peki ya; ilk yıl 250 bin 5 yıl içinde de 1 milyon üyeye ulaşılacak "hedef 1 milyon üye" projesine ne oldu?
En son resmi ağızdan duyduğum rakam 40 bindi. Yaklaşık 2 yıl önce lansmanı yapılan projede sadece 40 bin rakamına ulaşılmışken, Fenerbahçe yönetimi amaçlarını ve hedeflerini yeniden gözden geçiriyor mu? Bu proje tutmadı, vazgeçelim denecek mi? Zaten vazgeçildi de, sadece gösteriş olsun diye bazı eventler mi yapılıyor? Vazgeçildi de bu kamuoyu ile mi paylaşılmıyor? Eğer projeden vazgeçildiyse insanların ödedikleri paralar ne olacak?
Aklımda deli sorular!En Son Dünyadan ve Avrupadan Futbol Haberleri