14 Aralık 2018, Cuma


> Futbol > Ndiaye'nin menajeri açıkladı: Galatasaray ile anlaştık

Ndiaye'nin menajeri açıkladı: Galatasaray ile anlaştık

Eski oyuncusu Badou Ndiaye’yi kadrosuna katmak isteyen Cim Bom’a müjdeli haber geldi. Senegalli futbolcunun menajeri Davilla, “Galatasaray ile anlaştık” dedi. Ancak Ndiaye’nin Aslan olması için tek engel; Stoke City ile henüz anlaşılamamış olması.


17 Temmuz 2018 09:56

Ndiaye'nin menajeri açıkladı: Galatasaray ile anlaştık

Ryan Donk ile sözleşme imzalayan ve Badou Ndiaye’nin yıllık 3 milyon Euro’luk ücretini ödemeye hazır olan Galatasaray’a müjdeli haber geldi. Senegalli futbolcunun menajeri William Davilla, Ndiaye’nin Galatasaray ile anlaştığını açıkladı. Davilla, “Galatasaray ile ücret konusunda bir sorunumuz kalmadı. Ancak onların Stoke City ile anlaşmalarını bekliyoruz” dedi. Bu durum Sarı-Kırmızılı camiada büyük heyecan yarattı. Ancak 27 yaşındaki futbolcunun kulübü olan Stoke City ile bonservis konusunda herhangi bir sonuca henüz varılamadı.

Kiralama formülüne gidilebilir

Sarı-Kırmızılı formayı yeniden giymek isteyen Badou Ndiaye için tek bir sorun kaldı: Stoke City’nin istediği transfer ücreti. Galatasaray’ın Nijeryalı futbolcuyu kadrosuna katabilmek için Türkiye’de transfer döneminin sona ereceği 31 Ağustos’a kadar zamanı var. Ancak Cim Bom, Senegalli orta sahayı bonservisiyle alamazsa her ne kadar kiralama bedeli ödemek istemese de bu formüle de başvurmak zorunda kalabilir. Bu doğrultuda son kararı teknik direktör Fatih Terim verecek.

Kaynak: FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor