20 Ocak 2019, Pazar


> Galatasaray > Nazifoğlu'ndan 1905 TL eleştirilerine sert tepki: Beşiktaş, hocasına sahip çıksın!

Nazifoğlu'ndan 1905 TL eleştirilerine sert tepki: Beşiktaş, hocasına sahip çıksın!

Levent Nazifoğlu, Galatasaray'da yaşanan son gelişmeleri TRT Spor'da değerlendirdi! Sarı kırmızı takımın eski yöneticisi; kendi döneminde yapılan Cavanda, Sigthorsson, De Jong transferleri hakkında flaş açıklamalar yaparken; Fatih Terim ve Tudor ile ilgili de görüş bildirdi!


28 Aralık 2017 16:55

Nazifoğlu'ndan 1905 TL eleştirilerine sert tepki: Beşiktaş, hocasına sahip çıksın!

Levent Nazifoğlu'nun sözlerinden Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:

MASKELİ BALO AÇIKLAMASI!
Ben Galatasaray'a küsmedim. Ben maskeli balo söylemini Türk futbolu için kullandım. İnsanlar bu maskeli balonun farkında fakat orada olmak zorundalar. Devamlı yalan söylemeniz gerekecek. Bu yalanları görüyorlar ve söylemek zorundular. Yeni kurulmuş takımın liderin 1 puan gerisinde olması bence iyi. Lider takımın protesto edilmesi. Bundan sonraki yöneticiler neler yapacaklar? Hayal satmak zorundular.

RIEKERİNK'E DE KARŞIYDIM
Riekerink'in gelmesine karşıydım. Orada çok yıpranacağından emindim. O dönem bütçe problemimizden dolayı tercih ettik. Biraz mecburen oldu. Riekerink'le sezon sonuna kadar devam etmemiz lazımdı. Ben Riekerink gitmesin diye çok uğraştım, o dönem yarışın içerisindeydik.

TUDOR SÖZLERİ
Türk futbolunun başında sosyal medya diye bir dert var. Her gün sosyal medyada Tudor için hastagler açıldı. Tudor'da aynı olayları tekrardan yaşadık. Bilinçli olarak küçük profilli hocalar tercih ediliyor. Bunun sebebi daha fazla olaylara hakim olmak.

DURSUN ÖZBEK TERİM'E KARŞIYDI
Fatih Terim ismine Dursun Özbek çok karşı çıkıyordu. Yönetimde 2 isim Terim için evet demiştir. Lise kökenli oldukları için Fatih Terim'i yakıştırmıyorlardı. Fatih Terim 8 yılda 6 tane şampiyonluk yaşamış. Nasıl Fatih Terim gelmez? Gelir, gelmez fakat bu kadar ayağa düşürülmemeli.

BEŞİKTAŞ TARAFTARI HOCASINA SAHİP ÇIKSIN!
Bunlar anormal şeyler değil. Beşiktaş'ın bu tarz şeyleri yapması normal. Etik değil. Beşiktaş taraftarı takımını başarıdan başarıya koşturan hocasına sahip çıksın. Galatasaray'ın hocası ne almış onu tartışmasınlar. Fatih Terim Florya'yı kurtarabilir. (1905 TL söylemi)

Dursun Özbek, mantıklı ve doğru kararlar alabiliyor. İstifaların çok sık olması biraz sıkıntı yarattı. Eğer bütün Galatasaray'ı kucaklayacak bir yönetim olursa süper olur, olmazsa yönetim 1 yıl zor kalır. Dışarıdan aldığım duyumlar iki koyun güdemeyecek insanların Özbek'e fikir verdiği yönünde. Eğer artık hata yapacaksa kendi yapmalı. Hala bazı insanların ağzına bakıyormuş. Şüpesiz aynı sistem devam edemeyecek. Fatih Terim geldiği zaman her şeyi ona bırakmak lazım. Çok üzüldü, her şey para değil. Fatih Terim bu eleştirileri hak etmedi. Galatasaray'daki başarısı prestij olarak fırsat Terim için. Duygun Yarsuvat'ı neden istiyorlar. 5.5 ay sonra yine seçim kararı alınacak. Ben bunu istemiyorum. Artık her şey çok zor, bu sistemin işlemesi çok zor. O zamanki dönemde hiç bütçe yoktu. Ucuz oyunculara yöneldik. Cavanda, Emrah Başsan ve Sigthorsson transferlerine karşı çıktım.

Kaynak: AjanssporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın