20 Ocak 2019, Pazar


> Trabzonspor > "Nasıl borçları devraldıysak! Kadroyu ve hocayı da…”

"Nasıl borçları devraldıysak! Kadroyu ve hocayı da…”

Trabzonspor Başkan'ı Ahmet Ağaoğlu'dan önemli açıklama.


21 Nisan 2018 02:00

"Nasıl borçları devraldıysak! Kadroyu ve hocayı da…”

Başkan Ahmet Ağaoğlu ise Haber61’e verdiği demeçte teknik ekibin değiştirilmesi ile ilgili iddialara, “ Eğer bu kulübün başkanı ve bu yönetimi var ve bunu defalarca söyledik; gündemimizde hoca değişmek gibi bir şey yok. Nasıl borçları devraldıysak, kadroyu ve teknik kadroyu da öyle devraldık. Onlarla ilgili kesinlikle bir gündemimiz yok. Yine de yazıp çizenler var. Nasıl bir düşünceyle yazılıyor anlamıyorum” ifadelerini kullandı.

ÖDEME SÖZ! 2017’DEN ALACAĞI OLANLAR VAR…

Ahmet Ağaoğlu, asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu aracılığıyla teknik ekip ve futbolculara mesaj gönderdi. Hacısalihoğlu, Rıza Çalımbay ve ekibi ile futbolculara biriken alacaklarını lig bitmeden kapatma sözü verdi. Bazı futbolcuların henüz 2017’den kalma alacakları olduğunu bildiğini söyleyen Hacısalihoğlu, öncelikli hedeflerinin ay ay gelerek hesapların kapatılması olduğunu anlattı. “Şimdiye kadar kimsenin Trabzonspor’da tek kuruş alacağı kalmadı. Bundan sonra da kalmayacak” diyerek güvence verdi.

BAŞKAN CUMARTESİ KAHVALTIDA HERKESİ DİNLEYECEK

Bugün Trabzon’a gelecek olan Başkan Ahmet Ağaoğlu, Cumartesi günü oynanacak Sivasspor maçını stattan izleyecek. Aynı gün maçtan önce camianın önemli isimleriyle kahvaltıda buluşacak. Ağaoğlu’nun kahvaltıda camianın önemli isimlerini dinleyeceği bildirildi.

Kaynak: Haber 61Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın