22 Nisan 2018, Pazar


> Futbol > Nani'yi konuşturan gerçekler!

Nani'yi konuşturan gerçekler!

Fenerbahçe’de kaçan şampiyonluğun üzüntüsü yaşanırken, Luis Nani’nin, Medipol Başakşehir yenilgisinin ardından “Sorun bugünün sorunu değil, sorun sezon başında başlayan, sezon ortasında devam eden bir sorun. Takım değildik, son haftalarda takım olduk ama geç kaldık” sözleri tartışma konusu oldu.


11 Mayıs 2016 10:12

Nani'yi konuşturan gerçekler!

Fenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Nani'nin sözlerinin altında yatan nedenler nelerdi? Nani, haklı mıydı?Gelin, dün bu sözlerin ardından sarı lacivertlilerde oluşan havaya hep birlikte bakalım...

1 -Başta Nani olmak üzere, yabancı oyuncular ile yerliler arasında sağlıklı bir diyalog yok. İki cephe arasındaki ilişki düşük. Yabancılar, geliyor, çalışıyor ve gidiyorlar.

2- Nani, takım olamamaktan şikayetçi ancak, kendisi de sezon başından beri takımın bir parçası olamadı. Bu konuda da ona karşı ağır eleştiriler var.

3- Van Persie de Nani’den farksız. “One man show” gösterisinde sanki. Nani gibi o da takımın lideri havası içinde. İkisi de beklentilerin karşılığını veremedi.

4- Ancak, hakkını vermek lazım. Robin Van Persie, geliyor ve canla başla, çalışıyor. Hollandalı yıldıza bu konuda kimsenin söz söylemeye hakkı yok.

KENETLENME GEÇiCiYDi

5- Sezon başında takım Terraneo’ya emanet edildi. Ona, tam yetki verildi. Nani ve Van Persie ikilisine de ayrı ayrı “Takım sizin etrafınızda kurulacak” denildi.

6- Üçlüye söylenen ve verilen benzer sözler, bir sezon önce Diego’ya da iletilmişti. Hatta, Pereira’ya da bu söylendi. Ancak, Samandıra’da hiçbiri bunları göremedi.

7- Yönetim Braga elenişinden sonra Samandıra’ya gelerek yerli futbolcuların takım için önemini vurguladı. Terraneo’nun ipi çekildi. Geç kalınsa da bu hamle önemliydi.

8- İşler düzelir gibi olsa da bu geçici bir kenetlenmeydi. RVP ile Pereira arasındaki kriz de bugünlerde etken oldu. Başakşehir yenilgisiyle herşey su yüzüne çıktı.

Kaynak: Hürriyet

Etiket: Luis Nani, FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor