18 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Nani'nin Ronaldo resti işe yaradı

Nani'nin Ronaldo resti işe yaradı

Fenerbahçe'nin son haftalardaki yükselişinin sırrı olan Nani, kendisini Vitor Pereira'ya anlatmayı başarınca tüm sorunlar çorap söküğü gibi çözüldü.


29 Nisan 2016 01:06

Nani'nin Ronaldo resti işe yaradı

Portekizli oyuncu her fırsatta vatandaşı olan hocasına Ronaldo örneğini veriyor ve kendisinin de dünyaca ünlü yıldız gibi serbest oynamasını öneriyordu.

Pereira ise takımının bir sistemi olduğunu bu sistemde de Nani'ye mevkiisinin kanatlar olduğunu anlatıyordu. Nani'den sürekli olarak kankanatlardan inmesini ve orta yapmasını istiyordu. Ronaldo gibi içeri katederse daha başarılı olacağını düşünen Nani ise bildiğini okuyunca yedek kalmaya da başlamıştı.

Tam da bu dönemde Nani son bir kez daha Pereira ile konuştu. Kendisini van Persie'nin arkasına koymasını ve bu şekilde denemesini talep etti. Başarılı olamazsa kendisini yeniden yedek bırakmasını tavsiye etti. Pereira, Nani'yi ilk kez Galatasaray maçında forvet arkası oynattı. Derbiden gol çıkmadı ama Pereira sistemin işlediğini gördü. Nani yedek kalmayı beklerken Mersin İY maçında aynı mevkide şans buldu. O maçla Fenerbahçe'de tam bir patlama oldu.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Nani, Ronaldo, Vitor PereiraHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor