22 Mayıs 2018, Salı


> Futbol > Nani gidiyor Vitor kalıyor

Nani gidiyor Vitor kalıyor

Başahşehir maçındaki erken teslimiyete kıza Aziz Yıldırım düğmeye bastı.


11 Mayıs 2016 11:31

Nani gidiyor Vitor kalıyor

"Takım olamadık" açılımının faturasını Vitor Pereira'ya kesiliyor ama yine gönderilmiyor. Nani, Diego'nun da olduğu 6 yabancı yolcu.

OPERASYONUN MALiYETi 50 MiLYON

F.Bahçe'de hesap kitap zamanı geldi. Şampiyonluğun Başakşehir karşılaşmasında kaçmasından sonra yönetim ağır bedel ödetecek. Maçı FBTV'de izleyen Başkan Aziz Yıldırım, takımın erken pes etmesi nedeniyle çok kızgın... Yıldırım, yönetim ve profesyonellerle Vitor Pereira, 8 yabancı ve 3 yerli için maliyet hesabı yapma kararı aldı... Yöneticiler, "Hocayı gönderelim, hatta hemen gönderelim. Ama bunun gelecek sezona maliyeti ne olur?" konusunu masaya koyup, hesap kitap yaptılar.

LUCE'YE PARA LAZIM

Bazı yöneticiler ise şu görüşte: "Luce ya da Pellegrini'yi getirsen yıllığı 5 milyon euro, 3 yıl imza atsan 15 milyon euro gerekir. Bir de istediği olmazsa oyuncular için 35-40 milyon gerekir, eder maliyet 50-60 milyon euro." Başkan Aziz Yıldırım ise yeni kurulan bir takımla ligi ikinci bitiren Pereira'ya bir şans daha verilmesini ve eksiklerin giderilmesini istiyor.

SEKİZ YABANCI YOLCU

F.Bahçe'de 8 yabancı kesin gidiyor... "Takım olamadık" açıklaması ile deprem etkisi yaratan Nani, Çin'den gelen teklifi kabul etti. Yine 3.5 milyon euro alan Diego, Antalyaspor ile anlaştı... Ba, Fabiano, Markovic kiralık ve yollanacak. Alves ile Meireles'le de devam edilmeyecek.

CANER ERKİN INTER'E

G.Gönül ve M.Topal imza yenileyecek... 1 milyon 750 bin euroluk rakamlar aşağıya çekilecek. Bu yeni anlaşmalarda Volkan Demirel ve Hasan Ali için de tavan olacak. Kadro dışı kalan Caner Erkin, Mehmet Topuz, Serdal Kesimal'a ise ayrılacak.

AYNAYA BAK KAVGACI

Nani'ye tepki: "Takım olamadıysak, senin yüzünden, önce aynaya bak."

F.BAHÇE'DE zirve treni kaçtı ama şimdi takımda hesaplaşma zamanı. Nani'nin "Takım olamadık" sözleri infial yarattı. Bu açıklamalara çok tepki gösteren yabancı ve özellikle yerliler, "Takım olamadıysak senin yüzünden" tepkisini gösterdi. Nani'yi tek başına takılmakla suçlayan oyuncular, "Sürekli ego, sürekli kavga, önce aynaya bak Nani" görüşünü savundu. Futbolcular, Nani ile görüşüp bu sözlerin asıl amacını da soracak.

Kaynak: Akşam

Etiket: Başahşehir Aziz YıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor