25 Mayıs 2018, Cuma


> Trabzonspor > Mustafa Reşit Akçay'ın Trabzon'a dönmek için bir şartı var

Mustafa Reşit Akçay'ın Trabzon'a dönmek için bir şartı var

Trabzonspor eski teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay, Trabzon'da oynanan mücadele sonrasında önemli ipuçları verdi.


13 Eylül 2016 00:56

Mustafa Reşit Akçay'ın Trabzon'a dönmek için bir şartı var

Trabzonspor eski teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay, Osmanlıspor'la 2-0 galip geldi. Basın toplantısında ise fırtına gibi esti. Basın toplantısında ilginç ayrıntılar vardı. Akçay, Avrupa Kupaları'ndaki yenilmezlik ünvanı hatırlatılınca “Şans şans” diyerek ironi yaptı.

''Trabzon'a ancak altyapı çalıştırmaya dönerim''

Trabzon’a ancak altyapı için teklif gelirse dönebileceğini söyledi. Trabzon’un altyapısına "bu şehrin çocuklarına bir katkım olsun diye dönerim" diyen Akçay, basın toplantısını bitirdikten sonra ayağa kalktı ve "Arkadaşlar bu şehrin aydınları niye Trabzon’u terk ediyor. Niye… Niye buradan kaçıyor” diye haykırdı. Akçay'ın bu sözlerine, karşılık arka sıralardan "Biz terk ettik. Oralarda da olmak gerek" cevabı geldi. Akçay, o sesin sahibi gazeteciye gülümsemekle yetindi.

Akyazı'dan kombine aldı

Osmanlı maçında Ankara’dan gelen kalabalık bir konuk taraftar grubu, 90 dakika takımlarını destekledi. Maçın 61’inci dakikasında ise Trabzonspor lehine tezahüratta bulundular. Bu tezahuratın Mustafa Reşit Akçay’ın hatırlatması ile olduğu ortaya çıktı. Akçay taraftar liderlerine maçın 61’inci dakikasında Trabzonspor lehine tezahüratta bulunmalarını istedi. Taraftarlar da hocalarını kırmadı. Bu arada, Akçay bir grup arkadaşı ile Akyazı'dan loca aldı.  

Kaynak: Fotospor

Etiket: mustafa reşit akçay, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor