27 Mayıs 2018, Pazar


> Beşiktaş > Mustafa Pektemek parasına Balotelli gelecek

Mustafa Pektemek parasına Balotelli gelecek

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Balotelli ile görüştü. Balotelli'ye Mustafa Pektemek'in aldığı ücreti teklif etti. Golcü yıldızın cevabı bekleniyor...


28 Temmuz 2016 08:06

Mustafa Pektemek parasına Balotelli gelecek

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman "şimdi de gelebilir" dediği Mario Gomez konusunda umudunu sürdürüyor. Fakat ligin de başlamasına az bir süre kala forvetsiz kalmamak için kolları son vuruşu yapmaya hazırlanıyor. Geçen hafta İngiltere'ye yaptığı çıkarma sırasında Başkan Orman, kendilerine Mario Balotelli'yi öneren Mino Raiola'nın İngiliz avukatı ile birlikte İtalyan futbolcu ile buluştu.
Aklındaki tüm soruları Balotelli'ye sordu. "Neden kötü bir şöhreti olduğundan!", "sahada neden agresif davrandığına kadar" pek çok soruyu İtalyan futbolcuya yöneltti. Balotelli, Başkan'a kendisinin yetim olduğunu Afrikalı olmaktan gurur duyduğunu, derisinin rengi için kendisine tepki gösterildiği an dayanamadığını anlattı.

Balotelli, menajeri Raiola'dan Beşiktaş'a teklif götürmesini bizzat kendisinin istediğini anlattı. Beşiktaş taraftarlarının siyahi futbolculara gösterdiği ilgiyi bildiğini özellikle bu konuda Samuel Eto'o için açılan pankartı hayatı boyunca unutamadığını anlattı. Beşiktaş'la beraber Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istediğinden bahsetti.

Pektemek şartlarını kabul ederse Balotelli gelecek

Menajeri Mino Raiola'nın, "size ücretsiz getireyim, sonraki satışından yüzde 25 alırım" dediği Mario Balotelli konusunda hamle yapılması kararı alındı...

Orman, Raiola'nın yüzde 25 isteğini kabul edecek. Ama Balotelli için Mustafa Pektemek'e verilen 1 milyon 700 bin Euro'nun üzerine çıkmayacak. İtalyan golcüye oynadığı maç ve attığı gol üzerinden başarı odaklı sözleşme önerilecek. Ayrıca sözleşmesine Q17'nin sözleşmesinde yer alan, "kulüp geleneklerine uymayan davranışta bulunursa, sözleşmesi tek taraflı feshedilir" maddesini de ekleyecek. Balotelli ile bu şartları kabul etmesi durumunda anlaşma imzalanacak. Pektemek ise gönderilecek.

Gelmeden formalara Balotelli yazılmaya başlandı

Beşiktaş henüz Mario Balotelli'yi transfer etmedi ama Kartal Yuvası mağazalarında yeni sezon formalarını alan bazı taraftarlar formalarının arkalarına Balotelli yazdırmaya başladı. Numarasız formaları alan taraftarların özellikle 9 numarayı seçip Balotelli yazdırmaları yönetime mesaj olarak algılanmaya başlandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: balotelli, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor