14 Aralık 2018, Cuma


> Galatasaray > Mustafa Cengiz hem itiraf etti hem de yardım istedi

Mustafa Cengiz hem itiraf etti hem de yardım istedi

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz kolları sıvadı... Mayıs ayında yapılacak kongreye kadar olan zamanın çok değerli olduğunu camianın önde gelen isimlerine anlatmaya başladı.


19 Şubat 2018 01:10

Mustafa Cengiz hem itiraf etti hem de yardım istedi

Geçen hafta içinde efsane başkanlardan Selahattin Beyazıt’ı misafir eden Mustafa Cengiz sürpriz bir talepte bulundu... Galatasaray camiası içinde bile çok tanınmayan ve Dursun Özbek’e tepki nedeniyle seçildiğini bilen Cengiz, efsane başkandan yardım istedi. Cengiz, Beyazıt’a, “pek çok projesinin olduğunu ama herkesin kendisini ‘2 ay sonra gidecek” diye gördüğü için yardımcı olmadığını itiraf etti.

Mayıs ayında yapılacak seçimde aday olmadığını düşündüğünü, kendisi gibi efsane bir isimden destek alırsa hem bu zorlu süreci hem de 3 yıllık dönemde Galatasaray’a daha iyi hizmet edebileceğini anlattı. Herkesin Mayıs’taki seçimi düşündüğünü ama Mayıs’a kadar olan sürecin Galatasaray için hayati değerde  olduğunu söyledi. Doğru hamleler yapılmazsa UEFA’dan ceza ve Kayyum tehlikesi ile yüzyüze olduklarından bahsetti.

Mustafa Cengiz, camianın 5 önemli ismine akıl danıştı

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz kolları sıvadı... Mayıs ayında yapılacak kongreye kadar olan zamanın çok değerli olduğunu camianın önde gelen isimlerine anlatmaya başladı. Dursun Özbek yönetiminin CEO’su Alp Yalman ve Faruk Süren ile seçilmesinde desteği bulunan Adnan Öztürk, Ali Dürüst ve Fatih Altaylı ile görüş alışverişi yaptı. Tüm bu isimler Cengiz’e Özbek’in karşısına aday olarak çıktığı için bir şansı olduğunu ama Mayıs’ta seçilmesi için çok daha yukarılardan destek alması gerektiğini anlattılar. Cengiz bunun üzerine Selahattin Beyazıt’tan destek istedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mustafa cengiz, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor