19 Aralık 2018, Çarşamba


> Galatasaray > Mustafa Cengiz Galatasaray'ın borçlarını temizliyor

Mustafa Cengiz Galatasaray'ın borçlarını temizliyor

Galatasaray'da Cuma günü İsviçre’de Başkan Mustafa Cengiz ve kurmayları UEFA’nın CFCB organı karşısında kulübe bir ceza aldırmamak için mücadele edecek.


06 Mart 2018 14:27

Mustafa Cengiz Galatasaray'ın borçlarını temizliyor

Garry Rodrigues’le ortaya çıkan geçmiş dönemlerden kalma bonservis ödemeleri için G.Saray yönetimi dün harekete geçti… hali hazırda FIFA’da ödemeleri yapılmadığı için davaları süren Umut Bulut için Toulouse’a, Hajrovic için Grasshoppers’a, Dzemaili için Napoli’ye, Carole için Troyes’a ve Rodrigues için de PAOK’a ödemeler gerçekleştirildi. Mustafa Cengiz yönetimi, öncelikle 9 Mart’ta yapılacak görüşme öncesinde sorun çıkarabilecek FIFA’daki dosyaları temizlemeye çalışıyor.

MUSTAFA CENGİZ’İN 3 YILLIĞINA BAŞKAN SEÇİLDİĞİ SPK’YA GİTTİ

Bu arada yaklaşık 1 hafta önce G.Saray yönetimi SPK’ya gece saat 01:00 civarlarında bir bildirim yapmıştı… bu bildirime göre Mustafa Cengiz, Abdürrahim Albayrak ve Burak Elmas ile diğer yöneticilerin Sportif AŞ’de 3 yıl için görev alacakları açıklanıyordu. Dün akşam Trabzonspor-Beşiktaş maçının oynandığı saatlerde G.Saray yönetimi SPK’ya bir açıklama daha gönderdi. O gönderide yer alan; “Üç yıl süre ile görev yapacak Yönetim Kurulu üyeleri olarak” maddesinin onaylandığı dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Mustafa Cengiz, Abdurrahim Albayrak, GalatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayınCanlı Skor