24 Nisan 2018, Salı


> Galatasaray > Muslera'nın gelecek planları

Muslera'nın gelecek planları

Türkiye'ye ve Galatasaray'a deyim yerindeyse aşık olan Fernando Muslera'nın gelecek planlarında da Galatasaray var.


18 Ekim 2016 08:33

Muslera'nın gelecek planları

11 Ağustos 2011'de Galatasaray'a transfer olan Muslera, İstanbul'daki 5.5 yılını doldurdu... Türkçesi oldukça iyileşen ve gittiği her mekanda Türkçe sohbetler eden Uruguaylı kalecinin en sevdiği şey ise kendisi ile ilgili yapılan "capsleri" okumak. Uruguay Milli Takımı'ndayken tuttuğu "drone"la ilgili yapılan capsler ise Muslera'nın favorisi. Bazı zamanlar kendisi ile ilgili yapılan capslerdeki esprileri anlamakta zorlanan Muslera bunun içinse takım tercümanından yardım istiyor.

Muslera'nın eşi hamile! Çocuğuna Türkçe isim de verecek

Muslera'nın en büyük hayallerinden birisi gerçek oldu... Aralık ayının son günlerinde dünya evine giren Uruguaylı file bekçisinin 27 yaşındaki eşi Patricia'nın hamile olduğu bildirildi. Çocuğunun Türkiye'de doğmasını ve kendisine ikinci isim olarak Türkçe bir isim vermeyi de düşünen Muslera'nın bu fikrini paylaştığı ama seçtiği ismi henüz netleştirmediği de gelen bilgiler arasında. Futbol yaşamını bitirdikten sonra Türkiye'de yaşamaya devam etmeyi planlayan Uruguaylı ismin gelecek planları arasında ise Taffarel gibi Galatasaray'da kaleci antrenörü olarak devam etmek de yer alıyor.

Bu arada Uruguay'da Muslera, efsane kaleci Rodolfo Rodriguez'den sonra gelmiş geçmiş en iyi file bekçisi olarak adlandırılmaya başlandı.

Semih Kaya, Mustafa Kapı'yı kendi menajerine götürdü

Galatasaray'ın genç yıldızı Mustafa Kapı menajerlerin de kıskacına girdi... Semih Kaya'nın menajeri Fazıl Özdemir 14 yaşındaki genç yıldızın haklarını eline almak için milli futbolcuyu aracı yaptı. Henüz bir menajeri olmayan Kapı'nın haklarının kendi şirketine geçmesi için kardeşi Fırat Özdemir'in kolları sıvamasını sağladı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: muslera, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor