24 Haziran 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Murat Vargı, Fenerbahçe başkanlığına sıcak bakıyor!

Murat Vargı, Fenerbahçe başkanlığına sıcak bakıyor!

Daha önce Fenerbahçe başkanlığına sıcak bakmayan Murat Vargı, son dönemde Aziz Yıldırım'ın yaptığı öneriye sıcak bakıyor.


20 Nisan 2016 00:46

Murat Vargı, Fenerbahçe başkanlığına sıcak bakıyor!

Ali Koç'un "tam barış" diyerek Aziz Yıldırım'ın "ezeli" muhalifleri ile görüşmesi Başkan'ın gözündeki değerini düşürmüştü. Koç'un bu hamlesi üzerine kolları sıvayan Başkan Aziz Yıldırım ilk etapta Garanti Bankası eski genel müdür Ergun Özen'e teklif götürmüş fakat olumsuz cevap almıştı.

Yıldırım'ın daha sonraki dönemde MV Holding'in kurucusu olan Vargı'ya başkanlık teklifi götürdüğü ortaya çıkmıştı. Başkan Aziz Yıldırım'ın sermaye artırımı ile ilgili yapılan bir çalışma sırasında kulübe bizzat gelen Vargı ile görüşerek, teklifi kendisine yüzyüze ilettiği bildirilmişti. O dönemde teklife olumlu veya olumsuz bir cevap vermeyen Vargı'nın son dönemde teklife sıcak bakmaya başladığı ise gelen bilgiler arasında.

Turkcell'in kurucularından olan ve 1 milyar Dolar'lık serveti olduğu iddia edilen Vargı'nın isminin ortaya atıldığı günden bu yana camia tarafından olumlu dönüşüm de almaya başlamış durumda.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: murat vargı, fenerbahçe, aziz yıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor