18 Haziran 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > ''Mükemmel Beşiktaş'ın sırrı küfürsüz tribünler''

''Mükemmel Beşiktaş'ın sırrı küfürsüz tribünler''

Beşiktaşlı yöneticiler Karabükspor maçında alınan galibiyet sonrasında iddialı açıklamalarda bulundular.


12 Eylül 2016 10:00

''Mükemmel Beşiktaş'ın sırrı küfürsüz tribünler''

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil 3-1 biten Kardemir Karabükspor maçından sonra yaptığı açıklamada, ''Güzel bir bayram hediyesi oldu. Maçın karşılığı 3-1 değildi. İlk yarıya doyamadım. Son 15-20 dakikaya da aynı şekilde doyamadım. Şampiyon Beşiktaş tezahuratı çok erken geldi ama taraftarlar da bunu istiyor. Şampiyonluğu artık alışkanlık haline getirecek bu çocuklar'' iddiasında bulundu.

Kalkavan: Asıl bayram hediyesi Salı günü

Beşiktaş yöneticisi Hakan Kalkavan, 3-1 Karabükspor maçı sonrasında, ''Bu takım çok daha fazla şeyler başaracak. Bu gakibiyet arife hediye oldu. Gruptan birinci olarak çıkıp Türkiye için bir ilki gerçekleştireceğiz. Bayram hediyesi ise Salı günü olacak. Benfica'yı Lizbon'da yenerek bu çocuklar bu hediyeyi verecek'' dedi.

Ahmet Nur Çebi: Mükemmel Beşiktaş'ın sırrı küfürsüz tribünler

Ahmet Nur Çebi, ''güzel bir galibiyet oldu. Çok şükür buradan 3 puanla ayrıldık. İyi bir takım Karabükspor. Zaman zaman duraksasak da atlatıyoruz. Benfica deplasmanından da iyi bir sonuçla dönersek, iyi bir bayram geçireceğiz" dedi. Maçta küfürün olmaması ile ilgili olaraksa, ''küfürsüz ve ceza almadan geçireceğimiz her maç bizim için değerli. Artık küfür etmeyen ve sahası kapanmayan bir Beşiktaş olacak. O zaman mükemmelliğe ulaşacağız'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: beşiktaş, ahmet nur çebi



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor