22 Nisan 2018, Pazar


> Trabzonspor > Muharrem Usta'nın Ersun Yanal'dan ilk isteği

Muharrem Usta'nın Ersun Yanal'dan ilk isteği

Trabzonspor başkanı Muharrem Usta'nın takımın başına getirdiği Ersun Yanal'dan ilk isteği ''ev'' oldu.


19 Mayıs 2016 09:27

Muharrem Usta'nın Ersun Yanal'dan ilk isteği

Muharrem Usta ile Ersun Yanal arasındaki görüşmeler belli aralıklarla 3 ay sürdü. Bu süre içerisinde Yanal, takım ile ilgili düşüncelerini Usta ile paylaştı. Hatta, Yanal; takımın maçlarını CD’lerden de takip etti. Erkan Zengin’in affedilmesini de istedi. Usta ile Yanal arasındaki son görüşme ise bir hafta önce gerçekleşti. O görüşmeyi somutlaştıran fotoğraflar ise iki gün önce servis edildi.

O görüşmede, Muharrem Usta, Yanal’a çok önemli bir şart koştu. Trabzon’a gelmesini ve otelde değil evde kalmasını istedi. Yanal da kabul etti. Yanal, uzun bir süreden bu yana birlikte olduğu sevgilisi ile artık Trabzon’da evde yaşayacak.

Yanal tercihine sürpriz destek

Muharrem Usta’nın Ersun Yanal tercihi, yönetim kurulunda başta Ali Rıza Egemen olmak üzere bazı üyelerce hoş karşılanmadı. Fakat Usta'ya sürpriz bir destek geldi. İbrahim Hacıosmanoğlu yönetiminin kilit isimlerinden Köksal Sadıklar, Yanal tercihine, "Doğru karar. Başkan ve yönetim kurulunu tebrik ederim. Bugün macera günü değildir. Hem takımımızı hem de camiamızın toparlanmaya ihtiyacı vardır" şeklinde bir mesaj yayımladı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: muharrem usta, ersun yanal, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor