19 Haziran 2018, Salı


> Trabzonspor > Muharrem Usta'dan Trabzonspor'a müjde

Muharrem Usta'dan Trabzonspor'a müjde

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, transferler ve yapımında son aşamaya gelinen Akyazı Stadı ile ilgili açıklamalarda bulundu.


15 Temmuz 2016 20:03

Muharrem Usta'dan Trabzonspor'a müjde

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Ntv Spor'da kulübün gündemine ilişkin soruları cevapladı.

Muharrem Usta, şu ana kadar 2 futbolcu ile kesin anlaştıklarını açıklarken 6-8 futbolcu transfer etmeleri gerektiğini açıkladı.  Usta'nınn açıklamaları şöyle;

"6-8 futbolcu almamız gerek"

Kulübümüzün gerçek anlamda bir yenilenmeye ihtiyacı var. Gidecek oyuncuları kararlı bir şekilde belirledik. 6 ila 8 civarında oyuncu almamız gerekiyor. Şu ana kadar kesinleşen iki oyuncumuz oldu. Biri Ibanez biri de genç bir santrfor. Taraftarımız rahat olsun. Önümüzdeki günlerde takıma kattığımız oyuncuları açıklamaya başlayacağız. Geldiğimizden iki ay sonra scout ekibi kurduk. Gerçekten çok iyi çalışıyorlar.

"4.maçımızla yeni stadı açmayı planlıyoruz"

Stadımız ilk seyircili maça yetişecek. Olağanüstü bir tesis oraya çıkıyor. Stadın kapasitesi 41 bin 61 kişilik.4. maçımız seyircili. Yeni stadı o maçta açmayı planlıyoruz. Ekonomik olarak karanlık bir tünelden geçtik. 3 dönemdir Trabzonspor'dayım. İlk defa bu kadar istekli çalışan, gayretli bir takım görüyorum. Transferlerimiz katıldığında yeni sezon için iyi bir kadromuz olacak.

"Futbolculara alacakalrını ödüyoruz"

Türkiye'de bir takımda oyuncuların maaşları 10 ay düzenli ödense o takım mutlaka ilk 6'ya girer. Futbolculara maaşları günü gününe ödenecek. Birikmiş alacakları da ödüyoruz. Keşke yayın geliri yüksek diye bolluk dönemine girilmeseydi. Geleceğimizin çok aydınlık ve sağlıklı olacağına inanıyorum. Türkiye'de kulüpler iyi yönetilmiyor. Ben burada bir sistem sorunu olduğunu düşünüyorum. Başarıya endeksli bir kazanç sistemine geçtik artık.

Kaynak: NTV Spor

Etiket: muharrem usta, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor