23 Haziran 2018, Cumartesi


> Trabzonspor > Muharrem Usta: KAP diye diye dibi gördük!

Muharrem Usta: KAP diye diye dibi gördük!

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, "KAP diye diye adeta afyonlanarak dibi gördük. Panik yok. Ne Arda ne de bir başkası günah keçisi yapılmamalı. Avrupa’da başarısız görünümün nedeni kulüp takımlarımızın dip yapmasıdır" dedi.


21 Haziran 2016 12:52

Muharrem Usta: KAP diye diye dibi gördük!

Yeni sezon öncesi UEFA ile yaptığı anlaşma gereği bütçe disiplinine uymak zorunda kalan ve transferde sessiz bir dönem geçiren Trabzonspor’da kulüp başkanı Muharrem Usta, bu işin sonunun güzel olacağını belirtti.

Usta, Twitter hesabından taraftarlara seslenerek, "Daha dün gibi... KAP diye diye adeta afyonlanarak dibi gördük. Panik yok. Bu işin sonu güzel olacak" ifadelerini kullandı.

A Milli Futbol Takımı’nın Fransa’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda aldığı sonuçlar sonrası yapılan eleştirilere ilişkin düşüncelerini de açıklayan Usta, "Ne Arda ne de bir başkası günah keçisi yapılmamalı. Avrupa’da başarısız görünümün nedeni kulüp takımlarımızın dip yapmasıdır. Çek maçıyla evimize dönebiliriz. Belki de yine bir son dakika sürprizi ile turu geçebiliriz. Önemli olan sonuç değil sebeplerdir" değerlendirmesinde bulundu.

Egemen ve Aydın bir arada

Bu arada sosyal medyada atışmalarıyla gündeme gelen Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Egemen, bir araya geldi.

Ali Rıza Egemen, Twitter hesabından, "Amacımız Trabzonspor’un başarısı. Birlikte güzel günlere" ifadesiyle Aydın ile birbirlerine sarıldıkları fotoğrafı paylaştı.

İkilinin fotoğrafı Muharrem Usta tarafından olumlu karşılandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Muharrem Usta TrabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor