19 Ocak 2019, Cumartesi


> Trabzonspor > Muharrem Usta esti gürledi!

Muharrem Usta esti gürledi!

Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta hafta sonunda oynanacak Fenerbahçe derbisi öncesinde takımı bir araya topladı.


21 Nisan 2016 07:44

Muharrem Usta esti gürledi!

Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta hafta sonunda oynanacak Fenerbahçe derbisi öncesinde takımı bir araya topladı, önce yemek yedi. Sonra da isteklerini tek tek sıraladı. Başkan Usta hafta sonunda oynanacak maçtan alacakları sonucun kendilerinin kaderlerini belirleyeceğini oyuncularına anlattı. Tüm bir sezon taraftarlara çektirdikleri acıyı Fenerbahçe'yi yenerek dindirebileceklerini anlattı.

"Gelecek sezon kim bizimle kalmak istiyor, kim takımdan ayrılmak istiyor. Bu hafta sonu hep beraber göreceğiz" diyen Usta ayrıca, takım içindeki gruplaşmalara da bir kez daha dikkat çekti. "Ahmet-Mehmet'le, Hasan-Hüseyin'le kavgalıymış... ben anlamam arkadaşım. Burası Trabzonspor. Önce sevgi, sonra saygı, ardından başarı gelir. Ben sizi seviyorum, siz de birbirinizi sevin ki başarı geldin, taraftar da bizi sevsin. Taraftar bizi severse o zaman sevgi ne demekmiş görürsünüz" sözlerini kullandı.

Trabzonspor'a başarı ve şampiyonluk kazandırmak için başkan olduğunun altını çizen Usta, "ben burada kimse bana istifa diye bağırsın diye gelmedim. Ben buraya başarılı olmak için geldim. Birbirini sevmeyen, birbirinin altını oyan, birbirinin arkasından konuşan, bilsin ki bunları bana yapıyor. Arkadaşına değil. Ben gülerim. İnsanları severim. Ama acımasız da bir yanım vardır. Kendimi ve yönetimimi size yedirtmem" diyerek oyuncularına göz dağı vermeyi de ihmal etmedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: muharrem usta, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın