22 Haziran 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Monaco Kulübü yetkilileri Fenerbahçe'yi ziyaret etti

Monaco Kulübü yetkilileri Fenerbahçe'yi ziyaret etti

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında 27 Temmuz Çarşamba günü oynanacak Fenerbahçe - Monaco karşılaşması öncesi Fransız kulübünün yetkilileri, Fenerbahçe Kulübü'nü ziyaret etti.


21 Temmuz 2016 14:07

Monaco Kulübü yetkilileri Fenerbahçe'yi ziyaret etti

Monaco Kulübü Organizasyon ve Güvenlik Direktörü Antoine Vion ile Takım Menajeri Bernard Veronico'nun Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’ne geldikleri belirtildi.

Monaco Kulübü yetkilileri, ilk olarak sarı lacivertli kulüp ve emniyet yetkilileri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Fenerbahçe Dış ilişkiler Müdürü Turgut Acar, Stat Müdürü Ayhan Bak, Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, dış ilişkiler, biletleme ve güvenlik departmanlarından yetkililer katıldı.

Toplantının ardından Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’ni gezen Monaco Kulübü yetkilileri soyunma odaları, takımların giriş ve çıkış alanları ile protokol tribünü hakkında bilgiler aldı.

Monaco Kulübü Organizasyon ve Güvenlik Direktörü Antoine Vion, stadı çok beğendiğini belirtirken, aynı zamanda kulüp tarihi hakkında bilgiler edindiğini de sözlerine ekledi.

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor