21 Nisan 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Mircea Lucescu'nun Yıldırım'dan istekleri şok etti!

Mircea Lucescu'nun Yıldırım'dan istekleri şok etti!

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın yerine düşünülen Mircea Lucescu'nun istekleri kendisiyle görüşen Ali Yıldırım'ı şaşırttı...


11 Mayıs 2016 00:25

Mircea Lucescu'nun Yıldırım'dan istekleri şok etti!

Valizlerini hazırlayan ve Galatasaray'la oynanacak Türkiye Kupası finalinin ardından ülkesine dönecek olan Vitor Pereira'nın yerine Fenerbahçe yönetimi Zeljko Obradovic tarzında "ipleri eline bırakacağı" bir teknik adam arıyor.

Aziz Yıldırım'ın favorisi ise Mircea Lucescu. Kardeşi Ali Yıldırım'ı, Kiev'e gönderen Aziz Yıldırım burada Rumen teknik adamla bir görüşme yaptırdı. Fakat bu görüşmede Rumen teknik adamın istekleri şok etti.

Lucescu artık 70 yaşına geldiğini bu saatten sonra eşofman giymek yerine takım elbise ile futbolu yönetmek istediğini söyledi. Oğlu Razvan ile beraber çalışmak istediğini ve takımı devralırsa kimsenin işine karışmamasını istedi.

Fenerbahçe'de başkanlık sistemi olduğunu çok iyi bildiğini, her başarısızlıktan sonra teknik direktörün kovulduğunu ama kendisinin ancak Shakhtar benzeri bir operasyon ile Fenerbahçe'nin başına gelebileceğini söyledi.

Rumen teknik adam ayrıca transferlerde tek yetkili olmak istediğini, futbol takımıyla ilgili kararları tek başına vermek istediğini ve tesislerde de kimseyi görmek istemediğini sözlerine ekledi.

Ukrayna'da yaşayan bir Türk işadamanın aracılık yaptığı görüşmede Ali Yıldırım, aldığı bu cevap sonrasında abisi ile bir görüşme yapacak ve Başkan Aziz Yıldırım'ın vereceği karar Fenerbahçe ile Lucescu'nun kaderini belirleyecek.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: mircea lucescu, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor