24 Mayıs 2018, Perşembe


> Futbol > Mircea Lucescu için açıklama: Anlaştık

Mircea Lucescu için açıklama: Anlaştık

Bir süredir Zenit ile görüşmelerde bulunan Mircea Lucescu'nun menajerinden açıklama geldi. Daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de tecrübeli hocayı istediğini söyleyen Arkady Zaporozhanu, "Şu anda Zenit ile görüşmeler devam ediyor. Anlaşmanın teknik kısımlarını görüşüyoruz. Prensipte anlaştık. Şu anda Lucescu ile Gazprom'un sahibi arasında bir görüşme var. Her şeyi söyleme hakkım yok, ancak bana göre, iki taraf da birbiri üzerine iyi izlenim bıraktı" ifadelerini kullandı. Shakhtar Donetsk'te 12 başarılı yıl geçiren Mircea Lucescu, Ukrayna Kupası'nı kazanarak Ukrayna kariyerini noktalamıştı.


23 Mayıs 2016 21:42

Mircea Lucescu için açıklama: Anlaştık

Bir süredir Zenit ile görüşmelerde bulunan Mircea Lucescu'nun menajerinden açıklama geldi.

Daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de tecrübeli hocayı istediğini söyleyen Arkady Zaporozhanu, "Şu anda Zenit ile görüşmeler devam ediyor. Anlaşmanın teknik kısımlarını görüşüyoruz. Prensipte anlaştık. Şu anda Lucescu ile Gazprom'un sahibi arasında bir görüşme var. Her şeyi söyleme hakkım yok, ancak bana göre, iki taraf da birbiri üzerine iyi izlenim bıraktı" ifadelerini kullandı.

Shakhtar Donetsk'te 12 başarılı yıl geçiren Mircea Lucescu, Ukrayna Kupası'nı kazanarak Ukrayna kariyerini noktalamıştı.

Etiket: lucescu, zenitHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor