A Milli Takım'ın kadrosu açıklandı

A Milli Takım'ın, Avrupa Şampiyonası Elemelerinde Arnavutluk ve Fransa ile oynayacakları maçların aday kadrosu açıklandı.

08 Kasım 2019 Cuma 20:27 | Son Güncelleme: 08 Kasım 2019 Cuma 21:03
A Milli Takım'ın kadrosu açıklandı

A Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda İzlanda ve Andorra ile karşı karşıya gelecek. Ay-Yıldızlılar'ın oynayacağı İzlanda ve Andorra maçlarının aday kadrosu belli oldu... Türkiye'nin 14 Kasım perşembe günü sahasında İzlanda ve 17 Kasım Pazartesi günü ise deplasmanda Andorra ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Kaleciler: Mert Günok, Gökhan Akkan, Sinan Bolat, Uğurcan Çakır

Defans: Zeki Çelik, Nazım Sangare, Kaan Ayhan, Merih Demiral, Ozan Kabak, Mert Çetin, Umut Meraş, Hasan Ali Kaldırım

Orta saha: Cengiz Ünder, Deniz Türüç, Efecan Karaca, Emre Belözoğlu, İrfan Can Kahveci, Mahmut Tekdemir, Okay Yokuşlu, Ozan Tufan, Yusuf Yazıcı, Emre Kılınç, Hakan Çalhanoğlu, Ömer Bayram

Forvet: Burak Yılmaz, Cenk Tosun, Enes Ünal

A Milli takım
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 18 12 4 2 37 17 +20 40
2. Medipol Başakşehir 18 10 6 2 36 18 +18 36
3. Trabzonspor 18 10 5 3 41 19 +22 35
4. Fenerbahçe 18 10 4 4 36 21 +15 34
5. Alanyaspor 18 9 5 4 36 17 +19 32
6. Galatasaray 18 8 6 4 25 16 +9 30
7. Beşiktaş 18 9 3 6 28 24 +4 30
8. Göztepe 18 7 5 6 22 20 +2 26
9. Btc Turk Yeni Malatyaspor 18 6 6 6 33 26 +7 24
10. Gaziantep Futbol Kulübü 18 6 6 6 26 30 -4 24
11. Çaykur Rizespor 18 7 2 9 19 27 -8 23
12. Yukatel Denizlispor 18 6 4 8 20 25 -5 22
13. Gençlerbirliği 18 4 6 8 28 34 -6 18
14. Konyaspor 18 4 6 8 16 24 -8 18
15. Kasımpaşa 18 4 3 11 26 40 -14 15
16. Antalyaspor 18 3 5 10 15 36 -21 14
17. MKE Ankaragücü 18 2 6 10 15 35 -20 12
18. İstikbal M. Kayserispor 18 2 4 12 17 47 -30 10
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

19 . Hafta 24 Ocak, Cuma

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Gaziantep FC


25 Ocak, Cumartesi

14:00 clear.gif Kayserispor - Konyaspor

17:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Alanyaspor

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC


26 Ocak, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

19:00 clear.gif Konyaspor - Galatasaray A.Ş.


27 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Trabzonspor A.Ş.


20 . Hafta 01 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Konyaspor

17:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


02 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

16:00 clear.gif Gaziantep FC - Demir Grup Sivasspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Kayserispor


03 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Göztepe A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »