A Milli Kadın Futbol Takımı'nın Malta maçı aday kadrosu açıklandı

A Milli Kadın Futbol Takımı'nın 17 Ocak Cuma tarihinde Malta'da oynayacağı hazırlık müsabakasının aday kadrosu açıklandı.

08 Ocak 2020 Çarşamba 13:37 | Son Güncelleme: 08 Ocak 2020 Çarşamba 13:40
A Milli Kadın Futbol Takımı'nın Malta maçı aday kadrosu açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre aday kadroya davet edilen futbolcuların 13 Ocak Pazartesi günü saat 13.00'te Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacağı belirtildi. Malta maçı aday kadrosuna şu futbolcular davet edildi:

Kaleciler: Fatma Şahin (Beşiktaş), Gamze Nur Yaman (Alg Spor), Selda Akgöz (Ataşehir Bld Spor)
Defans: Berna Yeniçeri (Konak Bld Spor), Cansu Nur Kaya (Pendik Çamlik Spor), Çiğdem Belci (Beşiktaş), Didem Karagenç (Beşiktaş), Esra Erol (Beşiktaş), Fatoş Yildirim (Alg Spor), Gülbin Hiz (Alg Spor), Kezban Tağ (Alg Spor), Selin Akgün (Tsv Bayer 04 Leverkusen)

Orta Saha: Gizem Gönültaş (Beşiktaş), Berivan İçen (Beşiktaş), Birgül Sadikoğlu (Konak Bld Spor), Duriye Osman (Asd Marcello Martino), Ebru Topçu (Alg Spor), Ece Türkoğlu (Old Dominion), Emine Ecem Esen (Alg Spor), Fatma Kara (İbv), Seda Nur İncik (Konak Bld Spor), Sevgi Çinar (Beşiktaş), Yaşam Göksu (Beşiktaş)

Forvet: Beyza Kara (Harburger Turnerbung), Kader Hançar (Konak Bld Spor), Yağmur Uraz (Beşiktaş)
Futbol Gelişim Direktörü: Tolunay Kafkas
Teknik Direktör: Necla Güngör Kıragası

Maç Programı
17 Ocak Cuma
15.00 Malta - Türkiye (Centenary Stadyumu - Malta)
 

Kaynak: iha

A Milli Kadın Futbol Takımı
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 23 13 6 4 42 26 +16 45
2. Trabzonspor 21 13 5 3 47 21 +26 44
3. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
4. Galatasaray 22 12 6 4 36 17 +19 42
5. Alanyaspor 23 11 6 6 41 22 +19 39
6. Fenerbahçe 22 11 5 6 41 26 +15 38
7. Beşiktaş 22 11 3 8 34 28 +6 36
8. Göztepe 21 9 6 6 28 23 +5 33
9. Gaziantep Futbol Kulübü 22 8 6 8 33 35 -2 30
10. Btc Turk Yeni Malatyaspor 21 6 6 9 34 30 +4 24
11. Gençlerbirliği 22 6 6 10 31 39 -8 24
12. Yukatel Denizlispor 22 6 6 10 21 30 -9 24
13. Çaykur Rizespor 21 7 3 11 21 32 -11 24
14. Antalyaspor 22 5 7 10 23 39 -16 22
15. Konyaspor 23 4 9 10 19 32 -13 21
16. MKE Ankaragücü 22 4 8 10 20 38 -18 20
17. Kasımpaşa 22 4 4 14 29 49 -20 16
18. İstikbal M. Kayserispor 23 3 7 13 24 56 -32 16
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »