A Milli Futbol Takımı, Arnavutluk maçı hazırlıklarına başladı

A Milli Takım, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde 11 Ekim'de İstanbul'da Arnavutluk ve 14 Ekim'de deplasmanda Fransa ile oynayacağı karşılaşmaların hazırlıklarına Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yaptığı idmanla başladı.

07 Ekim 2019 Pazartesi 20:27 | Son Güncelleme: 07 Ekim 2019 Pazartesi 20:28
A Milli Futbol Takımı, Arnavutluk maçı hazırlıklarına başladı

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş yönetiminde 18.30'da başlayan ve ilk yarım saati basına açık gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı. İstasyon çalışması ve pas oyunuyla devam eden antrenmanın basına kapalı bölümünde ise taktik çalışması yapıldığı öğrenildi.

MİLLİLER EKSİK ÇALIŞTI

Milli takımda Emre Belözoğlu, Burak Yılmaz, İrfan Can Kahveci, Yusuf Yazıcı ve Mahmut Tekdemir takımdan ayrı olarak çalışmalarını salonda sürdürdü. İspanya'dan yola çıkan Okay Yokuşlu ve Enes Ünal da uçaklarının geç inmesi nedeniyle antrenmana sonradan dahil oldular. Ayrıca dün takımlarıyla lig maçına çıkan Abdülkadir Parmak, Uğurcan Çakır, Gökhan Akkan, Mehmet Zeki Çelik, Mert Günok, Efecan Karaca ve Sinan Bolat da takımdan ayrı düz koşu yaparak antrenmanı tamamladı.

DORUKHAN'IN YERİNE OYUNCU ALINMADI

A Milli Takım'ın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde 11 Ekim'de İstanbul'da Arnavutluk ve 14 Ekim'de deplasmanda Fransa ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosuna 27 oyuncu davet edilirken, Beşiktaş forması giyen Dorukhan Toköz'ün sakatlığı sonrasında milli takımdaki oyuncu sayısı 26'ya düştü. Kırmızı beyazlı takım hazırlıklarına 4 kaleci ve 22 oyuncudan oluşan kadroyla devam edecek.

Arnavutluk maçı öncesindeki tüm çalışmalarını Riva'da yapacak ay-yıldızlılar,  yarın gerçekleştireceği idmanla hazırlıklarını sürdürecek.

Kaynak: DHA

A Milli Futbol Takımı
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
2. Demir Grup Sivasspor 21 12 6 3 40 24 +16 42
3. Trabzonspor 20 12 5 3 45 20 +25 41
4. Alanyaspor 21 11 6 4 41 20 +21 39
5. Galatasaray 21 11 6 4 35 17 +18 39
6. Fenerbahçe 21 11 5 5 40 24 +16 38
7. Beşiktaş 22 11 3 8 34 28 +6 36
8. Göztepe 20 8 6 6 25 22 +3 30
9. Gaziantep Futbol Kulübü 21 7 6 8 31 35 -4 27
10. Btc Turk Yeni Malatyaspor 20 6 6 8 34 29 +5 24
11. Yukatel Denizlispor 21 6 6 9 21 29 -8 24
12. Çaykur Rizespor 20 7 3 10 21 30 -9 24
13. Gençlerbirliği 21 5 6 10 30 39 -9 21
14. Konyaspor 21 4 8 9 16 27 -11 20
15. Antalyaspor 21 4 7 10 20 38 -18 19
16. MKE Ankaragücü 21 3 8 10 18 37 -19 17
17. Kasımpaşa 21 4 4 13 28 46 -18 16
18. İstikbal M. Kayserispor 21 2 6 13 21 54 -33 12
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 21 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Aytemiz Alanyaspor

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Aytemiz Alanyaspor


22 . Hafta 17 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Kasımpaşa A.Ş.


23 . Hafta 22 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.


23 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Gençlerbirliği - MKE Ankaragücü

19:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Galatasaray A.Ş.


24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »