21 Haziran 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Michel Preud'homme'den Fenerbahçe açıklaması!

Michel Preud'homme'den Fenerbahçe açıklaması!

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira'nın takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken yerine geçecek isimler üzerine de hergün bir çok haber yer alıyor.


31 Mayıs 2016 16:24

Michel Preud'homme'den Fenerbahçe açıklaması!

Fenerbahçe'de takımdan ayrılması beklenen Portekizli teknik direktör Vitor Pereira'nın yerine geçecek isimler üzerine çalışmalar devam ediyor. Bir çok isimle temas halinde bulunan sarı lacivertli kulübün yetkilileri detaylı raporlarını Başkan Aziz Yıldırım'a veriyor. Alınan son bilgilere göre de Pereira'nın sözleşmesindeki maddelere harfiyen uyulmasını istediği, takımdan gönderilmesi halinde tazminat haklarının kendisine tamamıyla ödenmesini istediği belirtiliyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın da Çin'den gelen yüksek ücretli teklifleri değerlendirmesi için Pereira'yı ikna etmeye çalıştığı da gelen bilgiler arasında. 

Fenerbahçe'nin görüştüğü teknik direktör adayları arasında ise Michel Preud'homme ismi ön plana çıkmaya başladı. Belçika'da Club Brugge takımında başarılı işlere imza atan Preud'homme'nun teklife sıcak baktığı ülke basınında yer aldı. Her Nieuwsblad Gazetesi, Türk ekibinin ciddi teklifle başarılı çalıştırıcının aklını çeldiğini ancak Bordeaux kulübünün de teklifiyle rakip olarak ortaya çıktığını olduğunu yazdı. 

Michel Preud'homme'den Fenerbahçe açıklaması!

Teknik Direktör Michel Preud'homme, Fenerbahçe'nin kendisini istediğini söyledi.

Belçika'nın Club Brugge takımını çalıştıran Michel Preud'homme'dan Fenerbahçe açıklaması geldi.

Ünlü teknik adam verdiği röportajda Fenerbahçe'nin kendisi ile ilgilendiğini doğruladı, "Sadece bu yıl değil, hemen her dönemde benimle ilgileniyorlar. Bu benim için onur verici bir şey." ifadelerini kullandı.

Preud'homme sözleşmesinde oldukça yüksek bir tazminat maddesi olduğunu şakayla karışık söylerken, "Bu da benim takımımda güvenle kalmamı sağlıyor. Mesela Bordeaux da beni istiyordu. Orası ailevi açıdan da benim için güzel bir yer ancak yeni bir lig, yeni bir takım, yeni bir analiz... İyi bir dinlenme dönemi geçirmeden yeni bir meydan okumaya hazır değilim" şeklinde konuştu.

Kaynak: Her Nieuwsblad Gazetesi

Etiket: Michel Preud'homme, Fenerbahçe,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor