17 Ocak 2019, Perşembe


> Beşiktaş > Metin Doğan, İl Güvenlik Kurulu toplantısında uyardı!

Metin Doğan, İl Güvenlik Kurulu toplantısında uyardı!

Fenerbahçeli Metin Doğan'ın Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesinde güvenlik uyarılarında bulunduğu ortaya çıktı.


22 Nisan 2018 00:29

Metin Doğan, İl Güvenlik Kurulu toplantısında uyardı!

Daha önceki dönemlerde böylesine önemli derbilerden önce İl Güvenlik Kurulu toplanır ve alınacak önlemler iki tarafın yöneticileri, emniyet görevlileri ve valilik yetkililerince masaya yatırılırdı.

Takımların stada gelişinden, taraftarların stattan ayrılmasına kadar pek çok konu karara bağlanırdı. İl Güvenlik Kurulu toplantıları bir süredir ayda bir sefer yapılmaya başlandı. Nisan ayı içine F.Bahçe-G.Saray, F.Bahçe-Beşiktaş derbisi sıkışırken F.Bahçe yönetimi adına bu toplantılara katılan Metin Doğan’ın bazı uyarılar yaptığı bildirildi.

Doğan’ın iki derbi içinde “bazı can sıkıcı duyumlar alıyoruz. Bunları dikkate almalıyız” dediği bildirildi. Doğan’ın bu uyarısı üzerine iki derbi öncesinde de Emniyet’in güvenlik önlemlerini artırdığı, iki derbide de ilk yarıda oynanan derbilerle karşılaştırıldığında yüzde 20 oranında fazla bir emniyet gücünün  sağlandı da gelen bilgiler arasında. 

AHMET ÇEBİ, KOCAMAN’A İTİRAF ETTİ: BENİM DE KAFAM KARIŞTI

Derbinin tatil edildiğinin açıklandığı dakikalarda Saracoğlu koridorlarında Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi ile F.Bahçe teknik direktörü Aykut Kocaman arasında hararetli bir sohbet vardı… Kocaman, Güneş’in durumuyla ilgili Çebi’den dakika dakika bilgi aldı. Ayrıca yine Çebi’nin telefonu aracılığıyla kısa bir süreliğine de olsa sohbet etti. Geçmiş olsun dileklerini sundu. Ayrıca siyah-beyazlı takımın soyunma odasına giderek, “birşeye ihtiyacınız var mı?” diye futbolculara sordu. Kocaman’ın Çebi’yle sohbeti sırasında, “hiç normal şeyler yaşanmadı bu gece” dediği, Çebi’nin de, “valla hocam bu gece benim de kafam karıştı” cevabını aldığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın