20 Şubat 2019, Çarşamba


> Beşiktaş > Mete Kalkavan'dan şok rapor!

Mete Kalkavan'dan şok rapor!

Olaylı derbiyle ilgili Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nin (TFFHGD) Başkanı Abdurrahman Arıcı’nın yaptığı, “Şenol Güneş'in başına atılan maddenin ne olduğu konusunda bir kesinlik yok. Tahminimize göre sarı bir cisim, forma ya da tişört olabilir. İçi sert ve yaralayıcı bir maddeyle doldurulmuş olabilir ya da bir peruk olabilir' ifadelerini kullandı.


21 Nisan 2018 01:44

Mete Kalkavan'dan şok rapor!

Abdurrahman Arıcı’nın bu açıklaması sonrasında maçın gözlemcisinin  raporuna Şenol Güneş’e atılan maddeyi net olarak yazamadığını da ortaya koydu. Ayrıca bu açıklama Fikret Orman’ın, “hocamızın kafasına koltuk atıldı” iddiasını da karşılıksız bıraktı.

KALKAVAN: GÜNEŞ’İ YERDE GÖRENE KADAR İPTAL NİYETİM YOKTU

Başkan Fikret Orman, Beşiktaşlı oyuncuların hakem Mete Kalkavan’a sorarak içeri girdiklerini açıklamıştı… fakat bugün hakemin raporunda farklı bilgiler yer aldığı ortaya çıktı. İşte Mete Kalkavan’ın raporundan bazı detaylar:

Şenol Güneş’in koşarak tünelden içeri girdiğini gördüm. O sırada Beşiktaşlı futbolcular bana soyunma odasına giderken başına gelen bir cisimle yaralanıp yere düştüğünü söylediler. Aynı anda bazı oyuncular tünele doğru koşmaya başlamıştı. Ben de tünele gittim. O ana kadar maçı tatil etme niyetim yoktu. Şenol Güneş’i tünelde yerde yatarken görünce hakem odasına gitme kararı aldım. Maçın iptaline ise Güneş’in hastaneye götürüldüğünü ve maça çıkamayacağını anladığımda karar verdim.

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın