25 Kasım 2017, Cumartesi


> Güncel > Meryem son bölüm tek parça izle

Meryem son bölüm tek parça izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Meryem, 6 Eylül Çarşamba akşamı 6. bölümüyle ekranlara geldi.


13 Eylül 2017 23:21

Meryem son bölüm tek parça izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Meryem, 13 Eylül Çarşamba akşamı 7. bölümüyle ekranlara geldi.

Başrolünde Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin olduğu ve Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Bestemsu Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Serenay Aktaş, Kenan Acar ile Sema Öztürk'ün rol aldığı Meryem dizisi reytinglerde üst sıralarda yer alıyor.

Meryem dizisini Kanal D'nin resmi sitesinden linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

MERYEM SON BÖLÜM İZLE

Meryem 7. bölüm özeti

Meryem, son yaşananlardan sonra artık Oktay ile devam etmeme kararı alır. Tüm gerçekleri, Savaş'ın da bilmesi gerektiğini düşünür ve onunla görüşmeye gider. Savaş, saklanan sırları öğrenmek için Meryem'in açıklama yapmasını bekler. Meryem, bu zamana kadar yaşanan tüm olayların gerçeklerini Savaş'a anltacak mı?

Meryem 6. bölüm özeti

Yurdal’ın kaçması üzerine, Savaş tutuklanır. Savaş, emniyette ağaç eve Derin ve Oktay’ın beraber geldiklerini öğrenir ve aralarında gizli bir ortaklık olduğundan şüphelenmeye başlar.

Yurdal, Oktay’ın, Turan’ın evinden aldığı dosyanın ödemesini bu kez farklı bir yolla yapacaktır. Plan sorunsuz işleyecek gibi gözükmektedir. Ama Savaş'ı hesaba katmamışlardır. Oktay’ın, Yurdal’dan rüşvet aldığını Meryem’e kanıtlamak üzerdir. Üstelik bu kez tüm kanıtları Meryem’in gözü önüne serecektir.

Meryem 5. bölüm özeti

Savaş, Meryem ve Oktay’ın sevgili olduklarını öğrenmek üzeredir. Oktay’ın tüm engelleme çabasına rağmen Savaş, Meryem ve Oktay’ın birlikte oldukları otel odasına dalar. Gördükleri onu şoke eder. Turan Ersoy, Sargun Holding’in yolsuzluk davası için tekrar İstanbul’a gelmiştir.

Savaş, babasının ne kadar korktuğunu görür ama her zaman doğrulardan yanadır. Meryem’e onu çıkaranın Turan Ersoy olduğunu ve Oktay’ın babasından para aldığını ispatlamak için elinden geleni yapacaktır. Meryem onu hapisten kurtaran kişinin Oktay değil, Turan olduğunu öğrenmek üzeredir.

Etiket: meryem, kanal dEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor