17 Aralık 2018, Pazartesi


> Güncel > Meryem final bölüm izle

Meryem final bölüm izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisi, 28 Şubat Çarşamba akşamı final bölümüyle ekranlara geldi.


28 Şubat 2018 22:40

Meryem final bölüm izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisi, 28 Şubat Çarşamba akşamı 30. bölümüyle ekranlara geldi.

Çarşamba akşamları yayınlanan Meryem dizisi 30. bölümüyle final yaptı. Güçlü rakipleri olan Meryem dizisi son haftalarda düşüşe geçen reytingleri nedeniyle ekranlara veda etmek zorunda kaldı.

MERYEM FİNAL BÖLÜM İZLE

Meryem final bölüm özeti

Meryem 30. Bölümde heyecan fırtınası yaşanıyor. Oktay’ın devamlı karşılarına büyük bir engel olarak çıkması, Meryem ile Savaş’ın büyük bir tehlikeyle yaşamalarına sebep oluyordu. Son olarak nikah törenine baskın yapan Oktay, Savaş’ı öldürmek için oraya gitmişti. Fakat nikah töreninde korkunç bir olay yaşanmış ve Yurdal Sargun’un kızı Yasmin olay yerinde vurulmuştu. Yasmin, geçirdiği ameliyatlarla hayata dönmeyi başarırken, Oktay kaçmıştı.

Köşeye sıkıştığını anlayan Oktay, ne yapacağını bilemez ve herkes için tehlike olmaya devam eder. Bu durumdan sıkılan Savaş, bir an önce Oktay’ın bulunabilmesi için büyük bir çaba sarf etmişti. Uçurumun kenarında Savaş, Güçlü, Burcu ve polis ekiplerini karşısında gören Oktay, yolun sonuna geldiğini anlar. Bir Sargun’un kendisini yakalayamayacağını dile getiren Oktay’ın ayağı taşa takılır ve uçurumdan aşağıya yuvarlanır.

Oktay’ın ölmesiyle, Meryem ile Savaş rahat bir nefes alırlar. İkili İsviçre’nin bir köyünde yapılacak düğünleri için büyük bir heyecanla o günü beklemeye başlarlar. Bu heyecanlı bekleyiş, Meryem’den gelen haberle daha mutlu olmalarına sebep olur. Zira Meryem, Güneş bebeğe hamiledir ve bu müjdeyi bir an önce Savaş ile paylaşır. Savaş, duyduğu haber karşısında büyük bir mutluluk yaşarken, ikili gelecekleri için sabırsızlık yaşarlar.

Meryem 29. bölüm özeti

Meryem ile Savaş, Oktay’ın tutuklandığı haberiyle rahat bir nefes alırlar. Bir kaza sonucu birbirlerini bulan ve birçok tehlikeyi birlikte atlatan Savaş ile Meryem, artık geleceğe huzurla bakmak isterler. Savaş, Meryem’den bir dakika olsun ayrı kalmak istememektedir. Son olarak Oktay’ın kaçırdığı Meryem’e kavuşmak için büyük badireler atlatmak zorunda kalan Savaş, beklenen teklifi yapar.

Savaş, Meryem ile bir ömür geçirmek ister ve romantik bir akşam yemeğinde evlilik teklifi yapar. Bu teklif karşısında Meryem, çok mutlu olur ve kabul eder. Meryem ile Savaş çifti, artık düğünleri için geri sayıma başlarlar. Nikah töreni için herkes bir araya gelir. Lakin nikah töreninin sürpriz bir misafiri vardır. O da tutuklandığı yerden kurtulmayı başaran Oktay’dır! İntikam için nikahı basan Oktay, bu kez Savaş’ı öldürmek için geri dönmüştür.

Oktay’ın bu baskını herkesin büyük bir şaşkınlık yaşamasına sebep olur. Bu tehlikeli baskın nasıl sonuçlanacak? Oktay, Meryem’i kaybetmemek uğruna gözünü karartabilecek mi? Savaş, Oktay’ı durdurmayı başarabilecek mi? Her şeyin üstesinden gelen Savaş ile Meryem, ne yapacak?

Meryem 28. bölüm özeti

Kaçmaya karar veren Oktay, eski sevgilisi Beliz ile karşı karşıya geliyor! Oktay’ın kaçacak yeri kalmamıştır ve son kalan parası ile kaçması gerekmektedir. Kaçarken yanında Meryem’i de götürmeye kararlıdır. Savaş ise hayatının geri kalanını Meryem ile geçirmeye ve onunla evlenmeye kararlıdır. Beliz, Savaş ile işbirliği yapıp Oktay’a ulaşacaktır. Çünkü Beliz’in Oktay’a bir sevgililer günü sürprizi vardır.

Meryem 27. bölüm özeti

Savaş, Meryem'i kurtarmak için her şeyi göze alıyor! Savaş, Berk’in planı ile Meryem’i kurtarmaya yaklaşmıştır. Meryem’i bulduktan sonra yanından ayırmamaya kararlıdır. Oktay ise ikinci planını çoktan hazırlamıştır…

Oktay birini öldürmek pahasına da olsa kendini kurtarmaya Meryem’i yanına alıp kaçmaya kararlıdır. Savaş, adım adım Meryem’e yaklaşırken aklındaki tek şey sevdiği kadına kavuşmaktır. Büyük karşılaşma gerçekleşmek üzeredir.

Meryem 26. bölüm özeti

Oktay, Meryem’in karşısına çıkmak zorunda kalır ancak işler Oktay’ın planladığı gibi gitmez. Oktay, Selma’yı yaralar ve Meryem’i kaçırır. Savaş, Oktay’ın yaşadığını ve Meryem’in kaybolduğunu aynı anda öğrenir. Meryem’i kurtarmak için Oktay’ın peşine düşer. Sadece Savaş değil; Güçlü, Burcu hatta Yurdal bile seferber olurlar. Suzan, Oktay’ın neler yaptığını duyunca onun arkasından çekilir ancak intikamından vazgeçmeyecektir. Derin ise hem Savaş hem de Oktay için korkmaktadır.

Etiket: meryem, kanal dHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor