24 Kasım 2017, Cuma


> Güncel > Meryem son bölüm full izle

Meryem son bölüm full izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda kendine yer bulan Meryem dizisi, 15 Kasım Çarşamba akşamı 16. bölümüyle ekranlara geldi.


15 Kasım 2017 23:08

Meryem son bölüm full izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda kendine yer bulan Meryem dizisi, 15 Kasım Çarşamba akşamı 16. bölümüyle ekranlara geldi.

Başrolünde Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin olduğu ve Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Bestemsu Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Serenay Aktaş, Kenan Acar ile Sema Öztürk'ün rol aldığı Meryem dizisi reytinglerde üst sıralarda yer alıyor.

Meryem dizisini Kanal D'nin resmi sitesinden linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

MERYEM SON BÖLÜM İZLE

Meryem 16. bölüm özeti

Güçlü Mahmut’u yakalamış, hapse girme tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Bu durum sadece Oktay’ın işine gelmektedir. Burcu Güçlü’yü korumak için her şeyi yapmaya hazırdır. Savaş ve Meryem de öyle.

Her şey Güçlü’nün bir anlık kararına bağlıdır. Berk ve Beliz anahtarın izini süremeye devam ederler. Yurdal’ın kasasından çıkacakları öğrenmek için Yurdal’dan önce kasaya ulaşmaları gerekmektedir.

Tüm bunların dışında Savaş ve Meryem arasındaki aşk git gide güçlenmektedir. Savaş’ın ağzından çıkan sevgi sözcükleri ikiliyi bambaşka duygulara sürükleyecektir...

Meryem 15. bölüm özeti

Yurdal, Oktay’ı yakalamıştır. Savcıyı avucuna aldığı için mutludur. Oktay ise sırrını bir kişi daha öğrenmeden kasadan anahtarı almanın peşindedir. Hastanede geçen gergin saatler herkesi darmadağın eder. Meryem kahrolur. Mahmut kaçak durumdadır. Hem konuşmasını engellemek için polisten önce onu bulmak isteyen Oktay ve Ertan’dan hem de polisten kaçmaktadır.

Güçlü de intikam için Mahmut’un peşine düşer. Burcu hem Güçlü’den hem de Oktay’dan önce Mahmut’a ulaşmaya çabalamaktadır.

Meryem 14. bölüm özeti

Oktay, Savaş ile Meryem'i ayırabilmek için korkunç bir plan yapıyor! Oktay, Savaş’ı öldürtmeye kararlıdır. Bunun için Mahmut’u kullanmaya karar verir. Bir taraftan da Meryem’in hayatını daha zor hale getirmekten çekinmez. Meryem’e artık taşıdığı yük ağır gelmekte, gerçekleri Savaş’a açıklamak için büyük bir istek duymaktadır fakat Oktay’ın yapabileceklerinden de ölesiye korkmaktadır da bir yandan. Nitekim korktuğu başına gelir ve hayatta en sevdiği insanlardan biri zarar görür.

Meryem 13. bölüm özeti

Savaş kendisini affettirmek için Meryem ile konuşmaya gidiyor!

Meryem, Oktay’ın planı yüzünden Gülümser’in, Savaş ve Güçlü’nün annesi olduğunu öğrenmiştir, yıkılır..

Savaş kendisini affettirmek için Meryem’e gider, Selma’nın evinde onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Selma’nın eski kocası Mahmut Selma’yı kaçırmıştır. Durumun aciliyeti sebebiyle Meryem, Savaş, Güçlü ve Burcu aralarındaki sorunlara rağmen birlikte hareket etmeye karar verirler. Selma ile çocuğunu kocasının elinden kurtarmak için birlikte yola çıkarlar.

Meryem 12. bölüm özeti

Savaş, Meryem’e babasının ölümünde Yurdal’ın parmağı olduğunu söylerse onu kaybedeceğinin farkındadır ama öğrendiği ismi ona söyleyeceğine söz vermiştir. Savaş neden Meryem’i kaybetmekten bu kadar korktuğunu kendisine itiraf edememektedir.

Oktay, Yurdal Sargun’u karşısına almayı göze almış, Meryem ve Savaş’ı birbirlerinden uzak tutmak için ne gerekirse yapmaya hazırdır. Nurten ise Gülümser’in gerçek kimliğini öğrenmiş, Oktay’a söylemeye çalışmaktadır. Beliz, Berk’in neyin peşinde olduğunu öğrenmek üzeredir. Öğrenecekleri herkesi hayatını değiştirecektir.

Meryem 11. bölüm özeti

Savaş ve Meryem, Arif’in son sözlerini duyan hemşirenin evine gitmişler, gerçekleri öğrenmek üzeredirler. Oktay ise Yurdal’dan yardım istemiştir. Yurdal, bu isteği geri çevirmez ama Oktay’ın iplerini eline alan bu defa o olur. Üstelik Derin de Yurdal’a tüm bildiklerini anlatmıştır. Oktay köşeye sıkışır.

Burcu ile Güçlü, kendilerini yaraladığından şüphelendikleri Ertan’ın evine gelmişlerdir. Ertan, Oktay’ın kendisine yardım etmesini beklemektedir. Oktay, Savaş’ın Meryem’e aşık olduğundan şüphelenir. Kıskançlığı Meryem’e olan arzularını artırmaktadır. Bu durum herkesi tehlikeye sokacaktır.

Meryem 10. bölüm özeti

Arif’in konuştuğu haberini alan Oktay ve Savaş, ne söylediğini öğrenmek üzere kliniğe doğru yol alırlar. Üstelik Meryem kliniğe girmiş, babasına ulaşmak üzeredir. Arif’in tek amacı ise kızını Oktay’a karşı uyarmak ve kendisini komaya sokan kişinin o olduğunu söylemektir. Burcu, kendisini ve Güçlü’yü yaralayanın Ertan olduğundan şüphelenmeye başlar. Burcu ve Güçlü, Ertan’ın peşine düşerlerken Savaş, Arif’in konuştuğu haberini verdikten sonra ortadan kaybolan hemşirenin peşine düşer.

Sevdikleri zarar gördükçe kendini daha da suçlayan Meryem, kaza gecesiyle ilgili gerçekleri yazdığı bir mektubu Sevinç’in mezarına bırakır ve yeni bir karar alır. Savaş, Meryem’i kararından vazgeçirmek ve ona gerçekleri göstermek için elinden geleni yapacaktır.

Meryem 9. bölüm özeti

Beliz, Oktay ile Meryem’in konuşmalarına hastanedeyken tanık olmuştu. Oktay, Meryem’e hala aşık olduğunu ve peşini bırakmayacağını dile getirmişti. Meryem’in bu ilişkiye devam etmek istememesine karşı onu zorlamaya çalışmıştı. Beliz duydukları karşısında büyük bir üzüntü duymuş, Meryem’i bu ilişkinin dışında bırakabilmek için plan yapmıştı. Oktay’ın annesinin yardımıyla, Oktay’a tuzak kurmuş ve gece birliktelerken Meryem’in baskınına uğramışlardı.

Meryem, gördükleri karşısında büyük bir şok yaşar. Oktay’a karşı azalan güveni iyice biten Meryem, kendisini kandırmasını kabullenemez. Meryem'in çektiği acı, Oktay’ın yüzünde tokat olarak patlar. Meryem, Sevinç ve bebeğinin ölümüyle sonuçlanan kazada artık Savaş’ın daha fazla acı çekmesini istemez. Gerçekleri açıklamak için Meryem ile Savaş bir araya gelirler. Meryem, masumların daha fazla zarar görmesini istemediğini belirtir. Savaş’ın da masum olduğunu ve kazanın arkasında yatan gerçeklerin farklı olduğunu ima eder.

Öte yandan Burcu ile Güçlü, kazanın ayrıntılarını bulmaya devam ederler. Buldukları kanıtlar, kaza gecesi olanları aydınlatmaya başlar. İkilinin kaza gecesine dair kanıtları araması, birilerini rahatsız eder. Gece yarısı Burcu, sokak ortasında öldüresiye dövülür. Güçlü, yardımına koşsa da silah patlar ve Güçlü, ölümün soğuk nefesini hissetmeye başlar.

Meryem 7. bölüm özeti

Meryem, son yaşananlardan sonra artık Oktay ile devam etmeme kararı alır. Tüm gerçekleri, Savaş'ın da bilmesi gerektiğini düşünür ve onunla görüşmeye gider. Savaş, saklanan sırları öğrenmek için Meryem'in açıklama yapmasını bekler. Meryem, bu zamana kadar yaşanan tüm olayların gerçeklerini Savaş'a anltacak mı?

Meryem 6. bölüm özeti

Yurdal’ın kaçması üzerine, Savaş tutuklanır. Savaş, emniyette ağaç eve Derin ve Oktay’ın beraber geldiklerini öğrenir ve aralarında gizli bir ortaklık olduğundan şüphelenmeye başlar.

Yurdal, Oktay’ın, Turan’ın evinden aldığı dosyanın ödemesini bu kez farklı bir yolla yapacaktır. Plan sorunsuz işleyecek gibi gözükmektedir. Ama Savaş'ı hesaba katmamışlardır. Oktay’ın, Yurdal’dan rüşvet aldığını Meryem’e kanıtlamak üzerdir. Üstelik bu kez tüm kanıtları Meryem’in gözü önüne serecektir.

Meryem 5. bölüm özeti

Savaş, Meryem ve Oktay’ın sevgili olduklarını öğrenmek üzeredir. Oktay’ın tüm engelleme çabasına rağmen Savaş, Meryem ve Oktay’ın birlikte oldukları otel odasına dalar. Gördükleri onu şoke eder. Turan Ersoy, Sargun Holding’in yolsuzluk davası için tekrar İstanbul’a gelmiştir.

Savaş, babasının ne kadar korktuğunu görür ama her zaman doğrulardan yanadır. Meryem’e onu çıkaranın Turan Ersoy olduğunu ve Oktay’ın babasından para aldığını ispatlamak için elinden geleni yapacaktır. Meryem onu hapisten kurtaran kişinin Oktay değil, Turan olduğunu öğrenmek üzeredir.

Meryem 4. bölüm özeti

Oktay’la ilgili olan gerçekleri adım adım öğrenen Meryem, ondan biraz daha uzaklaşır. Savaş, Meryem’in birini koruduğunu düşünür ve gerçeklere ulaşmak için Meryem’i Gülümser’e açtırdığı catering şirketinde işe aldırır. Yurdal, Turan’ı alt etmek için Oktay’dan yardım ister. Oktay, göz boyamak için Arif’i özel bir kliniğe yerleştirir. Meryem’e bir yalan daha söyler. Güçlü, Meryem’in peşindedir. Meryem ve Oktay’ın ilişkisini öğrenmek üzeredir.

Etiket: meryem, kanal dHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor