24 Şubat 2018, Cumartesi


> Güncel > Meryem 29. yeni bölüm izle

Meryem 29. yeni bölüm izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda kendine yer bulan Meryem dizisi, 21 Şubat Çarşamba akşamı 29. bölümüyle ekranlara geldi.


21 Şubat 2018 22:00

Meryem 29. yeni bölüm izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda kendine yer bulan Meryem dizisi, 21 Şubat Çarşamba akşamı 29. bölümüyle ekranlara geldi.

Başrolünde Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin olduğu ve Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Bestemsu Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Serenay Aktaş, Kenan Acar ile Sema Öztürk'ün rol aldığı Meryem dizisi reytinglerde üst sıralarda yer alıyor.

Meryem dizisini Kanal D'nin resmi sitesinden linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

MERYEM SON BÖLÜM İZLE

Meryem 29. bölüm özeti

Meryem ile Savaş, Oktay’ın tutuklandığı haberiyle rahat bir nefes alırlar. Bir kaza sonucu birbirlerini bulan ve birçok tehlikeyi birlikte atlatan Savaş ile Meryem, artık geleceğe huzurla bakmak isterler. Savaş, Meryem’den bir dakika olsun ayrı kalmak istememektedir. Son olarak Oktay’ın kaçırdığı Meryem’e kavuşmak için büyük badireler atlatmak zorunda kalan Savaş, beklenen teklifi yapar.

Savaş, Meryem ile bir ömür geçirmek ister ve romantik bir akşam yemeğinde evlilik teklifi yapar. Bu teklif karşısında Meryem, çok mutlu olur ve kabul eder. Meryem ile Savaş çifti, artık düğünleri için geri sayıma başlarlar. Nikah töreni için herkes bir araya gelir. Lakin nikah töreninin sürpriz bir misafiri vardır. O da tutuklandığı yerden kurtulmayı başaran Oktay’dır! İntikam için nikahı basan Oktay, bu kez Savaş’ı öldürmek için geri dönmüştür.

Oktay’ın bu baskını herkesin büyük bir şaşkınlık yaşamasına sebep olur. Bu tehlikeli baskın nasıl sonuçlanacak? Oktay, Meryem’i kaybetmemek uğruna gözünü karartabilecek mi? Savaş, Oktay’ı durdurmayı başarabilecek mi? Her şeyin üstesinden gelen Savaş ile Meryem, ne yapacak?

Meryem 28. bölüm özeti

Kaçmaya karar veren Oktay, eski sevgilisi Beliz ile karşı karşıya geliyor! Oktay’ın kaçacak yeri kalmamıştır ve son kalan parası ile kaçması gerekmektedir. Kaçarken yanında Meryem’i de götürmeye kararlıdır. Savaş ise hayatının geri kalanını Meryem ile geçirmeye ve onunla evlenmeye kararlıdır. Beliz, Savaş ile işbirliği yapıp Oktay’a ulaşacaktır. Çünkü Beliz’in Oktay’a bir sevgililer günü sürprizi vardır.

Meryem 27. bölüm özeti

Savaş, Meryem'i kurtarmak için her şeyi göze alıyor! Savaş, Berk’in planı ile Meryem’i kurtarmaya yaklaşmıştır. Meryem’i bulduktan sonra yanından ayırmamaya kararlıdır. Oktay ise ikinci planını çoktan hazırlamıştır…

Oktay birini öldürmek pahasına da olsa kendini kurtarmaya Meryem’i yanına alıp kaçmaya kararlıdır. Savaş, adım adım Meryem’e yaklaşırken aklındaki tek şey sevdiği kadına kavuşmaktır. Büyük karşılaşma gerçekleşmek üzeredir.

Meryem 26. bölüm özeti

Oktay, Meryem’in karşısına çıkmak zorunda kalır ancak işler Oktay’ın planladığı gibi gitmez. Oktay, Selma’yı yaralar ve Meryem’i kaçırır. Savaş, Oktay’ın yaşadığını ve Meryem’in kaybolduğunu aynı anda öğrenir. Meryem’i kurtarmak için Oktay’ın peşine düşer. Sadece Savaş değil; Güçlü, Burcu hatta Yurdal bile seferber olurlar. Suzan, Oktay’ın neler yaptığını duyunca onun arkasından çekilir ancak intikamından vazgeçmeyecektir. Derin ise hem Savaş hem de Oktay için korkmaktadır.

Etiket: meryem, kanal dHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor