23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Menajerler Aziz Yıldırım'ın sonu olacak!

Menajerler Aziz Yıldırım'ın sonu olacak!

"Başkan zaten şeker hastası... bir gün bir menajerin boğazını sıkacak diye çok korkuyoruz" bu sözler bir Fenerbahçeli yöneticiye ait.


25 Haziran 2016 00:46

Menajerler Aziz Yıldırım'ın sonu olacak!

Gökhan Gönül'dan menajeri yüzünden vazgeçen Aziz Yıldırım menajerlerle görüşmeme kararı almıştı. Fakat son günlerde kulüp binası menajerden geçilmiyor.

Geçen hafta İstanbul'a Everton'ın 5.5 milyon euro'luk teklifini Nani'nin menajeri Federico Pastorello'nun yardımcısı Bascherini getirdi. Nani'nin Avrupa'da kalmak istediğini, Meksika'dan gelen teklifi reddettiğini iletti.

Ardından van Persie'nin menajeri Kees Vos kulübe geldi. Hollandalı yıldıza pek çok teklif olduğunu ama kimsenin bonservis bedeli ödemek istemediğini söyledi. Elden çıkarmak istiyorlarsa, van Persie'nin bonservisini bedelsiz vermelerini istedi.

Son olarak van der Wiel ile İstanbul'a gelen Mino Raiola, danışmanlık ücreti olarak 2 milyon euro istedi.

Bu transfer döneminde Yıldırım'ın çıldırtan menajerlerin başında Rumen Consntanin Dumitrascu geliyor. Ben Arfa'nın 4.5 milyon euro imza parası istediği ortamda Rumen menajer de 3.5 milyon euro danışmanlık ücreti istiyor. Aynı şekilde N'Koulou için de 2.5 milyon euro imza parası artı 2.5 milyon euro menajerlik ücreti talep ediyr.

Bilic'in West Ham'ına 2 milyon sterlin imza parasına imza atan Feghouli'nin Alman menajeri Di Frisco, Fenerbahçe'den 4 milyon euro imza parası istemiş, kendisine de 3 milyon euro danışmanlık ücreti talep etmişti.

Mandanda'nın menajeri imza parası olarak 2 milyon euro kendisine 1.5 milyon euro danışmanlık,

Liverpool'a giden Matip'in menajeri 2.5 milyon euro imza parası 1,5 milyon euro menajerlik, Inter'e giden Banega'nın menajeri 3.5 milyon euro imza parası 2 milyon euro danışmanlık, Sporting'e giden Andre Carillo'nun menajeri 3 milyon euro imza 1.5 milyon euro danışmanlık, Roman Neustadter'in menajeri 2 milyon euro imza 1 milyon euro danışmanlık, Andrija Zivkovic'in menajeri 2 milyon euro imza, 2 milyon euro danışmanlık, Roncaglia'nın menajeri 1.5 milyon euro imza, 1 milyon euro danışmanlık parası istedi. Agger'in menajeri bile 1.5 milyon euro imza, 750 bin euro danışmanlık ücreti talep etti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Aziz YıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor