20 Nisan 2018, Cuma


> Galatasaray > Menajeri Galatasaray'ı resmen açıkladı

Menajeri Galatasaray'ı resmen açıkladı

Mainz 05'te forma giyen milli futbolcu Yunus Mallı'nın amcası ve temsilcisi İlhan Mallı önemli açıklamalar yaptı.


02 Temmuz 2016 13:25

Menajeri Galatasaray'ı resmen açıkladı

Mallı, ''Yunus şu anda tatilde. Ailesi ile beraber. Tatilin bir kısmını da Türkiye'de geçirecek. Milli Takım'da umduğumuzu bulamadık. Umarız önümüzdeki turnuvalara daha iyi hazırlanırız.

Yunus Milli Takım tercihini yaparken bunu gönülden yaptı. Diğer opsiyonumuz vardı. Bu kararı verirken bizde destekledik'' dedi.

GALATASARAY'A OLUMSUZ BAKMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan İlhan Mallı, ''Galatasaray'dan şu ana kadar bizimle irtibata geçen her hangi bir yetkili olmadı. Gazetelerden görüyoruz bu haberleri. Yunus bu tip görüşmelere açık. Yunus'un 10 milyon opsiyonlu serbest kalma bedeli var.  Temmuz sonuna kadar bu rakam ödenirse Yunus serbest kalacak. Galatasaray ile elbette görüşürüz. Bu görüşmeden anlaşma çıkabilir. Galatasaray çok büyük bir kulüp. Ama biz teklifin diğer bölümlerine de bakarız. Teknik direktörün bakış açısı ne; bize nasıl bir proje sunacaklar. Hedefler nedir. Parasal koşulların yanısıra bu etkenler de çok önemli. Galatasaray büyük bir isim; olmaz demiyorum. Ama teklifin bizim için tatmin edici olması gerekir'' şeklinde konuştu.

TOTENHAM VE LİVERPOOL

İlhan Mallı, ''Galatasaray Türkiye'nin en köklü kulüplerinden biri. Olumsuz bakmamız mümkün değil. Şartları değerlendirmek gerekir. Olaya farklı boydan bakıp görüşmeler ile netleştirmek gerekir. Olmasını engelleyecek etken mevcut değil. Yurt dışında görüşmelerimiz sürüyor. Şuan için Galalatasaray'dan herhangi bir yetkili ile görüşmemiz olmadı. Türkiye'den teklif almadık. İngiltere'den teklifler var. Tottenham ve Liverpool Yunus Mallı ile görüşüyor. Tottenham ile görüşmelerimiz olumlu ilerliyor. Önemli yol kat ettik'' dedi.

Etiket: Galatasaray, Yunus MallıHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor