24 Haziran 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Mehmet Topal'ın yeni adresi!

Mehmet Topal'ın yeni adresi!

Fenerbahçe'nin ve Sevilla'nın tekliflerini değerlendirmeye başlayan Mehmet Topa, tercihini İspanya'dan yana kullanabilir...


24 Nisan 2016 09:02

Mehmet Topal'ın yeni adresi!

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım'ın talimatıyla sözleşmesi biten Gökhan Gönül, Mehmet Topal ve Caner Erkin'le transfer görüşmesi yapılacak. Üç oyuncuya da ceplerine girecek rakam 2 milyon Euro'yu aşmayacak şekilde teklif yapılacak. Teklifin 1.5 milyon Euro'luk bölümünün garanti para, geri kalan bölümünün ise başarıya dayalı prim ve galibiyet üzerine kurulu maç başı prim sistemi olduğu bildirildi.

Eski hocası Unai Emery'nin Sevilla'ya götürmek istediği Mehmet Topal'ın ise aldığı teklif ile Fenerbahçe'nin teklifi arasında sadece 300-400 bin Euro'luk bir farkın olması nedeniyle İspanya'ya dönmeyi ciddi şekilde düşündüğü iddia edildi. Topal'ın, Fenerbahçe ile anlaşamazsa Beşiktaş veya Galatasaray'a gitmeyi düşünmediği, Premier Lig'den beklediği teklifi alamazsa Sevilla'ya gitmeye sıcak baktığı ortaya çıktı.

Simon Kjaer'in kazancının 4 milyon Euro'lar civarında olduğu ortamda kendisine ancak prim ve galibiyet sistemine dayalı maç başılarla 2 milyon Euro'yu bulan bir rakamın teklif edilmesini kabul etmeyeceği de menajeri Batur Altıparmak tarafından dillendirilmeye başlandı. Altıparmak, böyle bir teklif gelirse, Topal için imza parası istemeyi düşündüklerini de yönetimin kulağına gitmesini istercesine ortamlarda açıklıyor. Ayrıca; Topal ve Caner'i Aziz Yıldırım'la transfer pazarlığına yalnız göndermeye de hiç niyetli olmadığını söylemekten de geri kalmıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mehme topal, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor