19 Haziran 2018, Salı


> Beşiktaş > Mehmet Topal transferi Beşiktaş'ı şaşırttı

Mehmet Topal transferi Beşiktaş'ı şaşırttı

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül'den sonra Mehmet Topal'ın da takımdan ayrılacak olması şaşkınlıkla karşılandı.


08 Haziran 2016 08:22

Mehmet Topal transferi Beşiktaş'ı şaşırttı

Gökhan Gönül'ü Fenerbahçe'den tereyağından kıl çeker gibi kimseyi rahatsız etmeden kapan Ahmet Nur Çebi bu kez de gözünü Mehmet Topal'a dikti... Fenerbahçe'nin Topal'ı bırakmasının imkanı olmadığını düşündüğü için daha önce bir kez bile menajeri Batur Altıparmak'a milli oyuncuyu sormayan Çebi sürpriz bir hamle yaptı.

İsmail Köybaşı'nın sözleşmesini yenileme konusunda ofisine davet ettiği menajer Batu Altıparmak'a, Mehmet Topal'ı sordu... Altıparmak şu an için Galatasaray'dan Mehmet Özbek ile Yunan ve İspanya'dan da iki takımın oyuncu için kendisine başvuruda bulunduklarını açıkladı.

Çebi, "Aziz Başkan cidden Topal'ı bırakır mı?" diye sordu. Altıparmak ise, "valla abi ben hiç konuşmadım. Bilmiyorum. Başkan ile Mehmet bir kez görüştü. Başkan eline bir dosya vermiş, 'Bunu git avukatlarına incelet sonra da imza atalım' demiş... ben Mehmet'in o şartlarda imza atmasına karşıyım. Sonuçta oyuncumun haklarını korumaya çalışıyorum" sözlerini kullandı.

Bunun üzerine Çebi, "Fenerbahçe olmazsa Topal için son görüşmeyi benimle yap. Belki biz de bir şeyler düşünürüz" diyerek açık kapı bıraktı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mehmet topal, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor