26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Galatasaray > ''Mehmet Topal hak ettiği değeri Galatasaray'da bulur''

''Mehmet Topal hak ettiği değeri Galatasaray'da bulur''

Galatasaray başkan Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek, Mehmet Topal konusunda menajeri ile görüşme gerçekleştirdi.


07 Haziran 2016 00:39

''Mehmet Topal hak ettiği değeri Galatasaray'da bulur''

Galatasaray'da teknik direktör konusunda verilecek karar Fatih Terim'i bekliyor... Barça'nın bedava alınması konusunda ikna edildiği Alex Song için beklenen isminse Mehmet Topal olduğu ortaya çıktı. Aziz Yıldırım'ın Pazar günü yaptığı açıklamalardan sonra Mehmet Özbek, Topal'ın menajeri Batur Altıparmak'ı aradı; "Gel görüşelim" dedi.

Özbek'in Altıparmak'a, ''Benim anladığım Aziz Başkan'ın Gökhan gibi Mehmet'i defterden sildiği. Sen ne düşünüyorsun bilmiyorum... ama teklifim hala geçerli. Mehmet'i Türk futboluna Galatasaray armağan etti. Bize dönerse hakkettiği değeri bulur. O da biliyor'' sözlerini kullandı.

Altıparmak ise Topal'ın kendisine, Fenerbahçe'yi sonuna kadar beklemeyi söylediğini, Terim'in transfer konuşmalarını yasakladığından bahsetti. Topal'a Yunan ve İspanya Liglerinden de talipler olduğunu anlattı.

Özbek ise Altıparmak'a, ''Aziz Başkan daha ne desin, şartımız bu beğenmiyorsa gitsin dedi. Herkes transferlerini bitiriyor. Bana sorarsanız kararınızı bir an önce vermek, sizin için en iyi seçencek olur'' tavsiyesinde bulundu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mehmet topal, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor