24 Mayıs 2018, Perşembe


> TFF 1. Lig > Mehmet Sepil: Salon sporlarını askıya alabiliriz

Mehmet Sepil: Salon sporlarını askıya alabiliriz

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Erkekler Hentbol Süper Lig'de Beşiktaş Mogaz ile oynadıkları maçta meydana gelen olayların kendisini çok rahatsız ettiğini ve salon sporlarını askıya alabileceklerini söyledi.


18 Nisan 2016 17:33

Mehmet Sepil: Salon sporlarını askıya alabiliriz

Erkekler Hentbol Süper Lig'de Göztepe ile Beşiktaş Mogaz arasında oynanan mücadeleden sonra İzmir ekibinin taraftarının sebep olduğu olaylara Sarı-Kırmızılıların başkanı Mehmet Sepil sert tepki gösterdi.

Atlındağ Spor Salonu'nun, ilk resmi maçına ev sahipliği yaptığını belirten Sepil, "Bornova Belediyesi inanılmaz bir salon yapmış. Kendileri bize hentbol için izin verdiler. Bu bizim için önemli, bundan sonra güzel bir hentbol salonumuz var diye düşünüyoruz." dedi.

Sepil, karşılaşmada müthiş bir atmosfer olduğunu ancak karşılaşmanın sonunun çok kötü bittiğini kaydetti.

Çıkan olaylar sebebiyle kadınların salonu terk ettiği, çocukların ağladığı bir ortama geçtiklerini ifade eden Sepil, şunları söyledi:

"Bunu yapanlar, bu tür davranışları gösterenler Göztepe'nin asalaklarıdır. Bunların sayısı fazla değil, Bunlar Göztepe'ye, bulundukları şehre ihanet ediyorlar. Artık bizim bununla yüzleşmemiz gerekiyor. Maalesef bu az sayıdaki kişi, Göztepe'ye çok zarar veriyor. Bu durumlarda bazen iğneyi de çuvaldızı da kendinize batırmayı bileceksiniz, Oturacağız, bakacağız, arkadaşlarımla görüşeceğim, camianın fikrini alacağım. Kadınların kaçtığı, çocukların ağladığı bir salon sporu temsilcisi olmak yerine gerekirse Göztepeli duruşunu tekrar oturtana kadar salon sporlarını askıya da alabiliriz. Bunun kararını hep beraber vereceğiz, bu tek başıma alacağım bir karar olamaz, bunu camiaya da danışmam gerekiyor. Hak etmiyorsak, biz kendimize de ceza verebiliriz, başkalarının bizi cezalandırması şart değil."

Etiket: Göztepe, Mehmet SepilHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor