18 Haziran 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Mehmet Kurtuluş'un rüyası gerçekleşti

Mehmet Kurtuluş'un rüyası gerçekleşti

En büyük hayali Galatasaraylı bir futbolcuyla tanışmak olan 10 yaşındaki Mehmet Kurtuluş’un rüyası gerçekleşti.


31 Mayıs 2016 20:01

Mehmet Kurtuluş'un rüyası gerçekleşti

En büyük hayali Galatasaraylı bir futbolcuyla tanışmak olan 10 yaşındaki Mehmet Kurtuluş’un rüyası gerçekleşti. Beynindeki tümöre inat yaşama sıkı sıkı tutunan Mehmet Kurtuluş, Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da Sabri Sarıoğlu ile bir araya geldi.

Günler öncesinden sosyal medyadan bu isteği duyulan Mehmet, önce ailesiyle birlikte stadı gezdi, basın toplantı odasında poz verdi ve soyunma odası koridorlarında yürüyüp futbolcuların maç öncesi yaşadığı havayı teneffüs etti. Sabri Sarıoğlu ile beraber TT Arena’nın zeminine ayak basan Mehmet Kurtuluş'un, heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Sabri, bu stat turunda minik Mehmet’e eşlik ederken; üzerinde adının yazılı olduğu 55 numaralı Galatasaray formasını hediye etti.

Sabri Sarıoğlu ile Mehmet Kurtuluş daha sonra TT Arena’da bulunan yönetim katına çıktı. Önce ikinci Başkan Cengiz Özyalçın, ardından da Başkan Dursun Özbek'in ziyaretine giden Mehmet duygusal anlar yaşadı.

Başkan Dursun Özbek, genç taraftara, Teknik Direktör Souness’ın Kadıköy’e diktiği bayrağın heykelini hediye ederken, Mehmet bu özel hediyeyi evinin en güzel köşesinde saklayacağını söyleyerek teşekkür etti.

Bu duygusal buluşmanın ardından, Mehmet, yeni sezonda Galatasaray'ın ilk iç saha maçında, Başkan Dursun Özbek’in özel davetlisi olarak, tribünde olma sözü vererek Arena'dan ayrıldı.

Kaynak: Cihan

Etiket: mehmet kurtuluş, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor