22 Mayıs 2018, Salı


> TFF 1. Lig > Mehmet İpek, Şanlıurfaspor için adaylığını açıkladı

Mehmet İpek, Şanlıurfaspor için adaylığını açıkladı

Şanlıurfaspor'un daha önce yeterli oy çoğunluğu olmadığından dolayı ertelenen kongresine 1 gün kala başkanlığa Mehmet İpek’te aday oldu.


24 Haziran 2016 19:35

Mehmet İpek, Şanlıurfaspor için adaylığını açıkladı

Belirsizliğin devam ettiği Şanlıurfaspor kongresi 25 Haziran tarihinde yapılacak. Şanlıurfaspor’un olağanüstü kongresine tek listenin olacağı düşünülürken seçime 2 gün kala Mehmet İpek adaylığını açıkladı. Şanlıurfa’da yıllarca amatör anlamda futbol oynayan Mehmet İpek, “Bizler futbolun içinden gelen insanlarız sorunların nasıl giderileceğini bilen kişileriz, başarılı olmak için ne gerekli olduğunu biliyoruz onun için planlarımız mevcut” şeklinde açıklamalarda bulundu.

ŞANLIURFASPOR’DA AMATÖR’DE BİRÇOK TAKIMDA OYNADI

Şanlıurfaspor başkan adayı Mehmet İpek, “Şanlıurfaspor Kulüp başkanlığına adaylığımı açıkladım. Yapılan yanlışlardan dolayı Şanlıurfaspor kulüp başkanlığını istiyorum. Özellikle Fethi Şimşek döneminde olan yanlışlardan sonra bu borçları, sıkıntıları bildiğim için başkanlığımı açıkladım. Kendi hedeflerimiz var, hedeflerimizi biliyoruz. Kendi öz değerlerimize değer verdiğimiz zaman daha iyi işler başaracağımıza inanıyoruz. Kendi transfer komitemiz olsun, ekibimiz olsun işi bilen insanlar olduğu sürece güzel şeyler olacağını umuyorum. Ben isterdim ki özellikle siyasilerin, belediyelerin, iş adamlarının şuan yanımızda olmasını isterdim. Sonuçta futbolu bilen, futbolun içinden gelen insanlarız ve Şanlıurfaspor’u en güzel şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

Etiket: Şanlıurfaspor, Mehmet İpekHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor