24 Haziran 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Mediaset'in Fenerbahçe iddiasına Whatsapp üzerinden yalanlama!

Mediaset'in Fenerbahçe iddiasına Whatsapp üzerinden yalanlama!

İtalya'dan Mediaset Fenerbahçe'nin Sampaoli için yıllık 2.6 milyon Euro'luk teklif yaptığı, bunun üzerine Lazio'nun tutuştuğunu yazdı. Bunun üzerine kendisine ulaştığımız Arjantinli hocanın menajeri bu iddiaları yalanladı...


18 Mayıs 2016 01:22

Mediaset'in Fenerbahçe iddiasına Whatsapp üzerinden yalanlama!

Fenerbahçe için İtalya'dan Mediaset bomba bir iddia ortaya attı... Galatasaray'ın uzun süre görüştüğü ancak istediği yüksek transfer bütçesi nedeniyle geri adım attığı Sampaoli'ye Fenerbahçe'nin talip olduğunu izleyicilerine duyurdu.

2.6 milyon Euro teklif etti

Fenerbahçe'nin Arjantinli teknik adama yıllık 2.6 milyon Euro'dan teklif yaptığı ve Sampaoli'nin de bu teklife sıcak baktığı kaydedildi.

Lazio tutuştu

Haberde en dikkat çeken ayrıntı ise Fenerbahçe'nin yaptığı bu tekliften sonra Lazio'nun yaptığı hamle oldu... Lazio'nun Fenerbahçe'nin yaptığı 2.6 milyon Euro'luk teklifin ardından Sportif Direktörü Iglı Tare'yi Arjantinli teknik adamla görüşmesi için apar topar Barcelona'ya gönderdiği ve yeni bir teklif yapacağı belirtildi.

Whatsapp üzerinden Fotospor'a gerçekleri cevapladı

İtalya'dan Mediaset, Salı gecesi büyük bir iddia ortaya attı... Lazio ve Galatasaray'ın görüştüğü Jorge Sampaoli'ye Fenerbahçe'nin de yıllık 2.6 milyon Euro teklif ettiği iddia edildi.

Fotospor olarak bu haber sonrasında Sampaoli'nin menajeri juanma Lillo ile Whatsapp üzerinden iletişime geçtik. Juanma Lillo'ya; ''Sampaoli'ye Fenerbahçe'den teklif geldi mi?'' şeklinde soru yönelttiğimizde aldığımız cevap; 'yok öyle bir şey oldu.'

Kaynak: Mediaset

Etiket: sampaoli, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor