18 Haziran 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Mario Gomez'in bilinmeyenleri! Galatasaray gerçeği!

Mario Gomez'in bilinmeyenleri! Galatasaray gerçeği!

Mario Gomez krizi ile ilgili sürpriz iddia camiada çok konuşulacak


02 Ağustos 2016 08:32

Mario Gomez'in bilinmeyenleri! Galatasaray gerçeği!

Beşiktaş taraftarı için varsa yoksa Mario Gomez... Alman oyuncunun Beşiktaş'a dönme ihtimali de belirdi. Gomez krizi ile ilgili sürpriz iddia ise camiada çok konuşulacak. ALman oyuncusunun sözleşmesinde 21 Nisan'a kadar bin euro yatırılması durumunda bonservisi Beşiktaş'ta olacağı maddesi vardı. Hatta Gomez, Kasımpaşa maçı sonrasında Ahmet Nur Çebi'ye imza atmak istediğini söyledi. Çebi de hukuk kurulundan bir sözleşme hazırlanmasını istedi. Birkaç gün içinde hazırlanan sözleşmenin örneği Gomez ve menajeri Ferber'e de iletildi.

Bursaspor maçından sonra ise Çebi, Gomez'e ''bu hafta bu işi bitirelim'' deyince, Gomez'den gelen, ''Euro 2016'nın sonuna kadar beklemek istiyorum'' cevabı ile şok oldu. Gomez'i Beşiktaş'a getiren Erdal Torunoğulları da bu cevabı duyunca şaşırdı. Çebi ve Orman'dan bağımsız olarak bir araştırma başlattı.

Araştırmada, Beşiktaş'la yakın ilişkisi bulunan bir Türk menajerin Gomez'in menajeri Ulli Ferber'i aradığı bilgisine ulaştı. Türk menajerin Ferber'e, bu şekilde bir transfer gerçekleşmesi durumunda kazançları olamayacağını söylediğini öğrendi. Portekizli ortağı aracılığıyla Gomez'e yeni bir takım bulabileceğini söyledi.

Torunoğulları bu bilgileri Başkan Orman'la da paylaştı. Sonuç alamayınca da istifa etti. Bu arada aynı menajerin geçen sezon Gomez, Beşiktaş’la anlaştıktan sonra Galatasaray’ı aradığı ve durum hakkında bilgi verdiği de Torunoğulları’nın ulaştığı bilgiler arasında yer alıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mario gomez, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor