24 Nisan 2018, Salı


> Beşiktaş > Mario Gomez yengeyi ikna eder etmez gelecek

Mario Gomez yengeyi ikna eder etmez gelecek

Beşiktaş'ın Alman panzeri Mario Gomez, eşi Carina çok korktuğu için Beşiktaş'tan ayrılık kararı almıştı. Ancak başkan Fikret Orman ile yaptığı görüşmede eşini İstanbul ve Beşiktaş konusunda ikna etmeye çalıştığını belirtti.


27 Temmuz 2016 08:00

Mario Gomez yengeyi ikna eder etmez gelecek

Mario Gomez geçen hafta bir açıklama yapmış ve Türkiye'deki politik gerginlik yüzünden Beşiktaş'a dönmeyeceğini açıklamıştı. Pazartesi günü bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Fikret Orman ise "belki de döner" diyerek Mario Gomez için siyah-beyazlı taraftarları heyecanlandırmıştı.
Orman'ın, Gomez'le ilgili yaptığı açıklamanın arkasındaki neden ise ortaya çıktı. Orman, Gomez'in Facebook hesabından yaptığı yazılı açıklama sonrasında Alman oyuncuya mesaj attı. "Hayırlı olsun" demekle yetindi. Gomez ise Başkan'a cevap olarak, "Carina (eşim) çok korktu. Bana 'Türkiye'ye dönmeyeceğiz değil mi?' diye sordu. Ben de 'hayır' dedim. Kadınları bilirsiniz. Stresi üzerinden atsın diye, o yazıyı yazdı. Ama bir şey bitmedi. Dönmek istiyorum. Bakalım biraz süre geçsin" sözlerini kullandı.

Fikret Orman ise "çok geç kalırsan, dönecek bir yuvan olmayabilir" diyerek Alman oyuncuyu elini çabuk tutması konusunda uyardı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: gomez, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor