22 Nisan 2018, Pazar


> Beşiktaş > Mario Gomez, Beşiktaş'ta kalacak mı?

Mario Gomez, Beşiktaş'ta kalacak mı?

Beşiktaş'ın Alman panzeri Mario Gomez, şampiyonluklarını ilan ettikleri Osmanlıspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.


15 Mayıs 2016 22:10

Mario Gomez, Beşiktaş'ta kalacak mı?

Beşiktaş'ın Alman panzeri Mario Gomez, şampiyonluklarını ilan ettikleri Osmanlıspor maçının ardından Lig TV'ye konuştu.

Gomez ilk olarak, 2'Harika bir atmofer vardı. Bugün her türlü duygu çok yoğun yaşandı. Son 5 dakika bile kutlama yapmadılar. Maçın bitmesini beklediler. aç bittikten sonra kutlaa yaptılar. Kötü dönemler geçirdim. Benim için rüya bir sezondu. Bu takımın bir parçası olmak büyük onur. Bu başarıya katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Onlara minnettarım. Bireysel anlamda ben de kendi formumu tekrardan yakaladım'' dedi.

Gol kralı olması hakkında Gomez, ''Gerçekten çok önemli. Beni gururlandıran rakamlar değil. Futbol kariyerim boyunca goller attım. Attığınız goller şampiyon yaparsa bir anlamı vardır. Buradaki ilk sezonumuzda şampiyonluğu hak ettik. Buradaki herkes bunu hak etti'' diye konuştu.

Gomez, sezon sonunda kalıp kalmayacağıyla alakalı ise, ''Şunu söyleyim Beşiktaş haricinde hiçbir kulüple görüşmedim. Kariyerimde bir kez yeni kulübüm için Nisan'da karar aldım. Bu kararımdan pişman oldum. Yöneticilerle yaptığım görüşmede önümüzdeki sezonla ilgili hiçbir şey düşünmek istemiyorum. Şapiyonluğa odaklandım' demiştim. Şimdi şampiyon olduktan sonra oturup konuşacağız. Avrupa şampiyonası var, yaz tatili var... O sırada menajerimle kulüp görüşecek. Burada hangi imkanlara sahip olduğumu biliyorum. Şampiyonlar Ligi oynayacak olmak çok önemli. Son olarak şunu söyleyeyim; Çok olumlu iyi duygulara sahibim'' diye konuştu.

Kaynak: Lig TV

Etiket: mario gomez, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor