18 Haziran 2018, Pazartesi


> TFF 1. Lig > Manisaspor'da Koray Palaz dönemi

Manisaspor'da Koray Palaz dönemi

TFF 1. Lig takımlarından Manisaspor'da teknik direktörlük görevine Koray Palaz getirildi.


27 Ağustos 2016 20:33

Manisaspor'da Koray Palaz dönemi

Manisaspor, Teknik Direktör Koray Palaz ile anlaşmaya vardı.

Palaz, bugün 19 Mayıs Stadyumu Kulüp Yönetim Merkezi’nde, Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen ve ikinci başkan Hakkı Övünç ile bir araya gelerek, 1+1 yıllık opsiyonlu sözleşme imzaladı.

Törende bir konuşma yapan Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, gelecek dönemlerde Türk futbolunun en önemli teknik adamları arasında yer alacak ve vizyon sahibi bir isim olan Koray Palaz ile gerçekleştirdikleri birlikteliğin camiaları adına hayırlı olmasını dilediğini ifade ederek, “Koray hocamız ile Manisaspor’da olması gereken hedefler konusunda aynı düşüncelerde birleşiyoruz ve bu doğrultuda Manisaspor’un TFF 1. Lig’de kalmasını başarı olarak saymıyoruz. Kendisi uzun yıllar birlikte çalışmak istediğimiz, Manisaspor’a çok önemli katkılar sağlayacağına inandığımız bir teknik adam” dedi.

Teknik Direktör Koray Palaz ise Başkan Abdullah Mergen ve yönetim kurulunun samimi ve özverili yaklaşımlarının bu birlikteliği sağladığını belirterek, “Manisaspor gibi büyük bir camianın ferdi olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Bütün tecrübe ve birikimimizi Manisaspor’u hedefe götürmek adına ortaya koyacağız. Manisaspor’un hedefi süper ligdir. Bu hedefe varmak için taşın altına elimizi koyduk. Bu birliktelik Manisaspor camiası için hayırlı olsun” diye konuştu.

Etiket: Manisaspor, Koray PalazHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor